26. آذر 1394 - 12:48   |   کد مطلب: 288340
سراب روانسر: مردم ما انقلاب کردند تا شاه و شاهنشاهی و زورگویی از بین برود اما گویا شما هنوز انقلاب نکرده اید، اینجا ایران است جناب هاشمی رفسنجانی خیلی سالهاست که انقلاب شده است.
منتقدان من کلاغ هستند

به گزارش سراب روانسر، وبلاگ خبری تحلیلی روانسر ،نوشت وقتی حرف از یادگاران جنگ به میان می آید و وقتی قلم را به دست می گیریم نفس هایمان به شماره می افتد که چه بنویسم،از کجا شروع کنیم.

 

 

 

اگر با خانواده های شهدا سر و کار داشته باشی، خواهید دید هیچکدام هیچ توقعی ندارند حتی وقتی با همسران و فرزندانشان حرف می زنی سرشان را از تواضع و فروتنی پائین می گیرند.

 

ماجرا از آنجایی آغاز شد که جناب هاشمی رفسنجانی مردم روستاها را به تمسخر گرفتند و متلک پرانی کردند که زمان جنگ در روستاها و در ناکجا آباد مردم خود را گم و گو کردند تا جنگ تمام شد و امروز ادعا دارند.

 

راستی این را بگویم که من شاید سنم قد ندهد اما عقلم می رسد که مردم روستاها در بطن انقلاب بودند، بگذریم راستی چه خبر از آقا زادهایتان !!!

 

همین جا در شهر من هستند پدرانی که از داغ فرزندنشان، نفسشان را بریده است اما ادعایی ندارند، پدری را می شناسم که بعد از شهادت فرزندش، 30 سال لب به سخن نگشود، مادری را می شناسم که وقتی شنید فرزند برومندش اسیر شده است، جان به جان آفرین سپرد، می شناسم پدران و مادرانی که میگویید کمترین کاری که می توانستم انجام بدهیم همین بود که فرزندانمان را تقدیم انقلاب کنیم .

 

مگر فرزند آن پدر و مادر حق آنان نبود ...

 

آنوقت شما همه چیز را "حق خانوادگی" خود می دانید، کدام حق، چه راحت و حق جانبانه در تمنای حق و حقوقی هستیم که بویی از حقانیت نبرده است.

 

من از "مهدی بابا" خورده نخواهم گرفت لابد در میان خانواده ی شما همه چیز را حق خود می دانند آن بنده ی خدا هم اگر الان در اوین به سر می برد چوبِ حق خود را می خورد.

 

حرف زیاد است اما چه فایده حرف آخرم، جناب هاشمی برادرِ من اشتباه فکر نکنید، حکومت ما امپریالیستی نیست مردم ما انقلاب کردند تا شاه و شاهنشاهی و زورگویی از بین برود اما گویا شما هنوز انقلاب نکرده اید، اینجا ایران است خیلی سالهاست که انقلاب شده است.

 

منتقدان من کلاغ هستند