نمایش 1 - 10 از 29
شهردار روانسر در گفتگوی با سراب روانسر؛
سراب روانسر: شهردار شهر روانسر در اولین گفت و گوی تفصیلی خود با خبرنگار سراب روانسر اهم برنامه و اهداف شهرداری را تشریح کرد
رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسر:
سراب روانسر: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان روانسر دیوار ظلم و ستم را کوتاه و نابود شدنی دانست.
نماینده ی مردم اورامانات در گفت و گوی اختصاصی با سراب روانسر؛
سراب روانسر: نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی انتخاب شعار سال را از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را متذکر شدن مشکلات مردم به مسئولین دانست.
دبیر شورای روحانیت روانسر:
سراب روانسر: دبیر شواری روحانیت شهرستان روانسر از 13 آبان بعنوان فرصتی برای تجدید بیعت دوباره با آرمانهای انقلاب یاد کرد و این روز را روز استکبار ستیزی دانست.
سراب روانسر در گفت گو با رتبه ی 59 کنکور سراسری؛
سراب روانسر: فرزین فیض الهی جوان روانسری حائز رتبه برتر در کنکور سراسری رشته تجربی، هدف خود را پزشکی و دندانپزشکی می داند که در نهایت بتواند به مردم جامعه ی خود خدمت کند.
ملا یحیی شهبازی:
سراب روانسر: ماموستا ملا یحیی شهبازی عملیات مرصاد را نشانه و سندی افتخار آمیز برای مردم استان کرمانشاه دانست و از آن بعنوان پیروزی عظیم نام برد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خبر داد:
سراب روانسر: مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر گفت: ثبت نام دانش آموزان در کلیه مدارس سطح شهرستان رایگان می باشد.
سرهنگ اله دانه فرمانده سپاه ناحیه روانسر:
سراب روانسر : فرمانده سپاه ناحیه روانسر به مناسبت روز پاسدار گفت: روز پاسدار به واسطه پاسداري امام حسين(ع) از اسلام به اين نام معرفي شده است و این برای پاسداران بسیار مایه افتخار و غرور می باشد.
در گفتگوی اختصاصی سراب روانسر با رئیس اتاق اصناف ایران مطرح شد؛
سراب روانسر: رئیس اتاق اصناف ایران عنوان داشت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی بایستی عزم و اراده ی ملی وجود داشته باشد و مردم و مسئولین منافع ملی رادر نطر بگیرند تا بتوان موفق بود.
در گفت و گو با آموزگارِ سنگرِ علم و عمل؛
سراب روانسر: به بهانه بزرگداشت هفته معلم به گفت و گو با معلمی پرداخته این که با وجود حضور مستمر در جبهه های حق علیه باطل، اما باز دست از تحصیل علم و دانش بر نداشت و نهایتا با تلمذ در این عرصه موفق به کسب مدارج عالی گشت

صفحه‌ها