نمایش 1 - 10 از 12
شهردار روانسر در گفتگوی با سراب روانسر؛
سراب روانسر: شهردار شهر روانسر در اولین گفت و گوی تفصیلی خود با خبرنگار سراب روانسر اهم برنامه و اهداف شهرداری را تشریح کرد
در گفتگو با فرمانده سپاه ناحیه روانسر؛
سراب روانسر: برنامه های هفته دفاع مقدس درگفتگو با فرمانده سپاه ناحیه روانسر تشریح شد
نماینده ی مردم اورامانات در گفت و گوی اختصاصی با سراب روانسر؛
سراب روانسر: نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی انتخاب شعار سال را از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را متذکر شدن مشکلات مردم به مسئولین دانست.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خبر داد:
سراب روانسر: مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر گفت: ثبت نام دانش آموزان در کلیه مدارس سطح شهرستان رایگان می باشد.
در گفتگوی اختصاصی سراب روانسر با رئیس اتاق اصناف ایران مطرح شد؛
سراب روانسر: رئیس اتاق اصناف ایران عنوان داشت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی بایستی عزم و اراده ی ملی وجود داشته باشد و مردم و مسئولین منافع ملی رادر نطر بگیرند تا بتوان موفق بود.
همزمان با دهه فجر؛
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر از افتتاح بیش از 40 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در شهرستان روانسر همزمان با دهه فجر خبر داد.
سرهنگ اله دانه خبر داد/
سراب روانسر: فرمانده سپاه روانسر از اجرای مرحله ششم طرح محرومیت زدایی در این شهرستان خبر داد.
طي شش ماهه سالجاري
سراب روانسر: مدير كميته امداد امام خميني(ره) روانسر از پرداخت بيش از 592 ميليون ريال توسط حاميان ايتام به 154 يتيم تحت حمايت كميته امداد امام خميني(ره) شهرستان خبر داد
گفت و گو خواندنی با رتبه 66 کنکور تجربی آزمون سراسری سال 94/
سراب روانسر: راشد قانع جوان روانسری حائز رتبه برتر در کنکور سراسری رشته تجربی عدم موفقیت در کنکور سراسری را برای خود یک فاجعه قلمداد می کند و از تغییر مسیر زندگیش بعد از 7 ترم حضور در دانشگاه می گوید.
در آستانه ی عملیات مرصاد/
سراب روانسر: ملا عبداله غفوری در آستانه عملیات مرصاد ضمن یادآوری حرکت بسیج وار مردم در این عملیات بزرگ خواستار دیدار مردم استان در " روز ملی کرمانشاه "با مقام معظم رهبری شدند.

صفحه‌ها