نمایش 1 - 10 از 30
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
اینجا نگین اورامانات است؛
سراب روانسر: غار قوری قلا یا قوری قلعه، بزرگ‌ترین غار آبی خاورمیانه با پیشینهٔ ۶۵ میلیون سال از مهمترین جاذبه های گردشگری غرب کشور می باشد.
گزاش سراب روانسر همراه با تحلیل کارشناس مسائل اجتماعی؛
سراب روانسر: چهره ی شهر روانسر با وجود متکدیان مهاجر، می تواند آسیب هایی را بهمراه داشته باشند که به نوعی همه ی شهروندان را درگیر می کند.
وقتی کک آموزش و پرورش نمیگزد؛
سراب روانسر: در حالی آموزش و پروش بر طرح سواد آموزی افراد سالمند و بیسواد تأکید می کند که در شهرستان جوانرود دانش آموزان از تحصیل باز می مانند.
دولتی که شرمنده روانسری هاست؛
سراب روانسر: بیکاری در میان جوانان روانسری موضوعی است که مدت هاست آزار دهنده است و قابل انکار هم نیست.
در میزگرد اجتماعی سراب روانسر مطرح شد؛
سراب روانسر: در میزگرد ماهانه ی سراب روانسر، اینبار با حضور چهار تن از صاحبنظران به بررسی وضعیت سلامت انسان ها در عصر حاضر پرداخته ایم.
گزارش سراب روانسر از آداب و رسوم اقوام کُرد در ماه رمضان؛
سراب روانسر: شناخت آداب و رسوم فرهنگی و دینی اقوام ایرانی به این خاطر مهم است که موجب شناخت بیشتر و بهتر همدیگر می شود که می تواند به نوعی مقابله با تهاجم فرهنگی باشد.
گزارش سراب روانسر از ییلاق و قشلاق متکدیان سطح شهر؛
سراب روانسر: شهرستان روانسر از دیرباز فرزندخوانده هایی از جنس " تکدی گر" داشته است، با این اوصاف این روزها قصه ی گدایان روانسری بسیار متفاوت تر از گذشته می باشد.
گزارش سراب روانسر از درخواست های مردمی؛
سراب روانسر: محله گل سفید روانسر را، از هر لحاظ که به بررسی وضعیت آن بپردازی مملو است از آسیب، تهدید و صد البته بی مهری از جانب مسئولینی که حتی سطحی ترین نگاه ها را از آن به دور داشته اند.
در میزگرد سراب روانسر مطرح شد؛
سراب روانسر: در میزگرد ماهانه ی سراب روانسر، اینبار با حضور سه تن از صاحبنظران به بررسی وضعیت محله "گل سفید" از چندین منظر پرداخته ایم.
سراب روانسر بررسی می کند/
سراب روانسر: مکان های اقامتی متعددی در شهرستان روانسر برای اسکان میهمانان نوروز 95 در نظر گرفته شده است که در این میان مجتمع ستاره اورمان غرب بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است.

صفحه‌ها