نمایش 1 - 10 از 11
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش و گفت و گوی بی پرده ی سراب روانسر با کارآفرین برتر در سالهای 87 و 90؛
سراب روانسر: در این گزارش به سراغ مدیر عامل تنها تولید کننده ی توپ دست دوز در کشور رفته ایم که در اورامانات یک زمانی برای 1700 نفر ایجاد اشتغال نموده بود.
گزارش تشریحی-تصویری/
سراب روانسر: در حالی تیم فوتبال سراب روانسر در مسابقات لیگ استان کرمانشاه حضور یافته است و از دو بازی اول خود پیروز بیرون آمده که، بازیکنان این تیم یکه و تنها تمامی مشکلات را به جان خریده اند.
گزارش سراب روانسر از چهره ی موفق ورزش شهرستان؛
سراب روانسر: در حالی جوانان شهرستان روانسر در سایر استان های کشور به شدت خواهان و طرفدار دارند که کمتر کسی از جمله مسئولین ورزش استان کرمانشاه آنها را می شناسند.
با وجود دعوت نامه و در نبود حامی و اسپانسر؛
سراب روانسر: میلاد اعظمی ورزشکار روانسری و تنها نماینده ی غرب کشور در مسابقات کاراته درگرجستان با وجود دعوت نامه از اعزام به این مسابقات بازماند.
مسئولین به فکر ورزشکاران روانسر باشید/ تصاویری از وضعیت زمین چمن روانسر و جایگاه ویژوالِ تماشاچیان!!!
وقتی ارزشِ ورزش فراموش می شود؛
سراب روانسر: تنها زمین چمن شهرستان روانسر بدون هیچ گونه امکاناتی در شرایط نامناسبی به سر می برد و این در حالی است که انتظار مردم، پیشرفتِ ورزش شهرستان می باشد.
گزارش سراب روانسر از بی اطلاعی مدیر کل؛
سراب روانسر: در حالی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از پایان عملیات اسخر سرپوشیده ی روانسر بعنوان گزارش عمکرده ی دو ساله اخیر خود می گویند که این استخر آرزوی تکمیل شدنش 5 ساله شده است.
در پی تماس های مکرر با این پایگاه خبری مطرح شد؛
سراب روانسر: همه ساله در ایام نوروز مسابقات مختلفی در روستاهای شهرستان روانسر تحت عنوان " جام نوروز " برگزار می شود که کاری پسندیده و درخور تقدیری است، اما اینبار این مسابقات در روستای "مردآباد" روانسر به نوعی برگزار شد که خاطره بسیاری از جوانان را مکدر ساخت.
برای افتتاح طرح های ورزشی روانسر آب از آب تکان نخورد
سراب روانسر: در حالی دهه مبارک فجر با افتتاح طرح های عمرانی و خدماتی بسیار زیادی در شهرستان روانسر به پایان رسید که، مدیرکل و مسئول نظارت فنی بر اماکن ورزشی جوانان استان کرمانشاه "وقت نکردند"، استخر روانسر و سالن چند منظوره شاهو را افتتاح نمایند
مسئولانی که فقط اظهار می دارند؛
سراب روانسر: مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در حالی از افتتاح استخر روانسر در دهه فجر خبر داده است که، این استخر حتی نیم لیتر آب هم ندارد.
پروژه ی ناامید از تدبیر/
سراب روانسر : پروژه ساخت استخر روانسر در حالی ششمین سال خود را می گذراند که کماکان این استخر افتتاح نشده است.

صفحه‌ها