نمایش 1 - 10 از 18
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
مدیران بومی یا غیر بومی؛
سراب روانسر: در این گزارش سعی بر آن شده است تا به بررسی تعداد مدیران بومی و غیر بومی شهرستان روانسر پرداخته شود.
عاقبت شوم دفن زباله در طبیعت روانسر؛
سراب روانسر: سایت دفن زباله غیر اصولی شهرستان روانسر سالهاست که طبیعت را متعفن کرده است.
دولتی که شرمنده روانسری هاست؛
سراب روانسر: بیکاری در میان جوانان روانسری موضوعی است که مدت هاست آزار دهنده است و قابل انکار هم نیست.
سراب روانسر: پس از جوابیه شهرداری شهرستان روانسر به درج یادداشتِ *جلسه ستاد بحرانِ روانسر تمام نَشُدِه، بحران مسئولین را گرفت* در این پایگاه خبری، لازم به نظر می رسد که مواردی شرح داده شود.
سراب روانسر بررسی می کند/
سراب روانسر: در این گزارش علاوه بر نمایش تعداد آرای منتخبین ده دوره ی برگزار شده ی انتخابات مجلس در حوزه پاوه و اورامانات، مشخص می شود کدام نماینده در طول دوران برگزاری انتخابات در اورامانات از مقبولیت بیشتری برخوردار بوده است.
گزارش سراب روانسر از دورانِ پسا انتخابات؛
سراب روانسر: انتخابات دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات شاید بیش از هر کسی دیگری، برای نظیف محمدی پایانی تلخ بهمراه داشت.
آن روی سکه ی انتخابات؛
سراب روانسر: نوری کریمی نامزد دهمین دور انتخابات مجلس، در حوزه پاوه و اورامانات را بایستی پدیده ی انتخابات این حوزه دانست.
گزارش سراب روانسر از شگردها و شعارهای تبلیغاتی نامزدهای حوزه پاوه و اورامانات/
سراب روانسر: این روزها منظقه ی اورامانات به مانند سراسر کشور، شاهد تحرکات فراوانی برای آرایش سیاسی پارلمان آینده است و طیف‌های مختلف با شگردهای خاصِ تبلیغاتی خود خیز بلندی برای کسب کرسی‌های بهارستان برداشته‌اند.
در میزگرد سیاسی (انتخاباتی) سراب روانسرمطرح شد؛
سراب روانسر: با حضور چهار نامزدِ دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مهترین علل حضور در انتخابات، عمده مشکل و مطالبه برحق مردم در منطقه اورامانات بررسی شد.
سراب روانسر گزارش می دهد؛
سراب روانسر: در این گزارش سعی داریم نمایندگان ادوار گذشته ی حوزه پاوه و اورامانات را بهمراه تاریخ برگزاری انتخابات شرح دهیم و نگاهی داشته باشیم به انتخابات 94 که 7 اسفند ماه برگزار می شود.

صفحه‌ها