نمایش 1 - 10 از 21
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
سراب روانسر بررسی می کند؛
سراب روانسر: طی روزهای اخیر تیتر یک فضای مجازی منطقه اورامانات، کسی بغیر از شخص شهردار و شهرداری های منطقه اورامانات نبوده اند.
سراب روانسر بررسی می کند؛
سراب روانسر: در حالی شهر شاهو قریب به ده سال است که عنوان شهر را یدک می کشد که، هیچ گاه بطور قطع شهرداری آن سر و سامان واقعی نگرفت.
پیگیری سراب روانسر بر چندین ادعا؛
سراب روانسر: طرح ها و پروژه های شهرستان روانسر در هر مسیر و هر صنفی که باشد بیش از آنکه به سود مردم روانسر باشد موجب صعود مدیران استانی خواهد شد.
مدیران بومی یا غیر بومی؛
سراب روانسر: در این گزارش سعی بر آن شده است تا به بررسی تعداد مدیران بومی و غیر بومی شهرستان روانسر پرداخته شود.
عاقبت شوم دفن زباله در طبیعت روانسر؛
سراب روانسر: سایت دفن زباله غیر اصولی شهرستان روانسر سالهاست که طبیعت را متعفن کرده است.
دولتی که شرمنده روانسری هاست؛
سراب روانسر: بیکاری در میان جوانان روانسری موضوعی است که مدت هاست آزار دهنده است و قابل انکار هم نیست.
سراب روانسر: پس از جوابیه شهرداری شهرستان روانسر به درج یادداشتِ *جلسه ستاد بحرانِ روانسر تمام نَشُدِه، بحران مسئولین را گرفت* در این پایگاه خبری، لازم به نظر می رسد که مواردی شرح داده شود.
سراب روانسر بررسی می کند/
سراب روانسر: در این گزارش علاوه بر نمایش تعداد آرای منتخبین ده دوره ی برگزار شده ی انتخابات مجلس در حوزه پاوه و اورامانات، مشخص می شود کدام نماینده در طول دوران برگزاری انتخابات در اورامانات از مقبولیت بیشتری برخوردار بوده است.
گزارش سراب روانسر از دورانِ پسا انتخابات؛
سراب روانسر: انتخابات دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات شاید بیش از هر کسی دیگری، برای نظیف محمدی پایانی تلخ بهمراه داشت.
آن روی سکه ی انتخابات؛
سراب روانسر: نوری کریمی نامزد دهمین دور انتخابات مجلس، در حوزه پاوه و اورامانات را بایستی پدیده ی انتخابات این حوزه دانست.

صفحه‌ها