نمایش 1 - 10 از 174
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
با حضور قاریان برتر کشوری
سراب روانسر: عصر امروز با حضور قاریان برتر کشوری محفل انس با قران کریم راس ساعت ۵ در مسجد جامع شهر روانسر برگزار شد
گزارش تشریحی/ تصویری سراب روانسر از وضعیت جاده های اورامانات؛
سراب روانسر: جاده های منطقه ی اورامانات همواره تهدیدی برای امنیت جان و مال مردم منطقه بوده و می باشد.
گزارش تشریحی-تصویری؛
سراب روانسر: شهرستان روانسر با وجود طبیعت بکر و چشم اندازهای بی نظیرش، گردشگران و مسافران نوروزی بی شماری را سمت خود می کشاند.
کماکان چاره ای لحاظ نمی شود؛
سراب روانسر: یکی از خدمات ارزنده ی مسئولین شهرستان روانسر به طبیعت، انباشت زباله در دامان آن می باشد که دل هر بیننده ی را به درد می آورد.
سراب روانسر: انقلاب صنعتی و پیشرفت های تکنولوژیکی ناشی از آن به تغییرات جمعیتی سرعت بخشید و جمعیت را افزایش داد، این افزایش جمعیت، بیشتر متوجه مراکز شهری شد و موجب برهم خوردن تعادل های اجتماعی و محیطی گردید.
از شایعه تا واقعیت؛
سراب روانسر: صبح امروز خط های ممتدی به شکل ابر و برف، آسمان منطقه ی اورامانات را در برگرفت و همین موضوع کافی بود تا عده ی دست به شایعه بزنند.
سراب روانسر بررسی می کند؛
سراب روانسر: طی روزهای اخیر تیتر یک فضای مجازی منطقه اورامانات، کسی بغیر از شخص شهردار و شهرداری های منطقه اورامانات نبوده اند.
سراب روانسر بررسی می کند؛
سراب روانسر: با بررسی میزان جمعیت چهار شهرستان اورامانات به نتایج جالبی دست پیدا خواهیم کرد.
درد بی مدیریتی؛
سراب روانسر: پای حوزه بهداشت و درمان شهرستان روانسر متأسفانه همواره در نبود امکانات و بی مهری مسئولین لنگ می زند و این مردم هستند که بایستی درد بکشند.
سراب روانسر بررسی می کند؛
سراب روانسر: سالهای نه چندان دور، به ذهن کسی خطور نمی کرد که روزی بیاید دست بشر به ماسوای طبیعت برسد، تا جایی که بشر سودای باروری ابرها را در سر بپروراند

صفحه‌ها