نمایش 1 - 7 از 7
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
با حضور قاریان برتر کشوری
سراب روانسر: عصر امروز با حضور قاریان برتر کشوری محفل انس با قران کریم راس ساعت ۵ در مسجد جامع شهر روانسر برگزار شد
گزاش سراب روانسر همراه با تحلیل کارشناس مسائل اجتماعی؛
سراب روانسر: چهره ی شهر روانسر با وجود متکدیان مهاجر، می تواند آسیب هایی را بهمراه داشته باشند که به نوعی همه ی شهروندان را درگیر می کند.
در میزگرد اجتماعی سراب روانسر مطرح شد؛
سراب روانسر: در میزگرد ماهانه ی سراب روانسر، اینبار با حضور چهار تن از صاحبنظران به بررسی وضعیت سلامت انسان ها در عصر حاضر پرداخته ایم.
گزارش سراب روانسر از آداب و رسوم اقوام کُرد در ماه رمضان؛
سراب روانسر: شناخت آداب و رسوم فرهنگی و دینی اقوام ایرانی به این خاطر مهم است که موجب شناخت بیشتر و بهتر همدیگر می شود که می تواند به نوعی مقابله با تهاجم فرهنگی باشد.
در میزگرد سیاسی (انتخاباتی) سراب روانسرمطرح شد؛
سراب روانسر: با حضور چهار نامزدِ دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مهترین علل حضور در انتخابات، عمده مشکل و مطالبه برحق مردم در منطقه اورامانات بررسی شد.
گزارش سراب روانسر/
سراب روانسر: انسان در هر شغل و صنفی بر اثر غفلت يا سهل انگاري و يا القائات غلط و عدم اطلاع از واقعيت مطلب به خطا رفته و ضمن بوجود آوردن بعضي مشكلات اجتماعي براي ديگران امور زندگي روزمره خود را نيز به سمت سياهي سوق داده و نا خواسته دچار عواقب نا مطلوب مي گردد.
امام جماعت دادگستري كامياران:
سراب روانسر: ماموستا ملا قاسم محمدي كركوكي امام جماعت دادگستري كامياران در ويژه برنامه دهه كرامت در پايگاه فرهنگي سراب روانسر عنوان کرد: ایران یک پایتخت به معنا واقعی کلمه، اسلامی است