آخرین اخبار

10. اسفند 1394 - 8:17   |   کد مطلب: 289516
سراب روانسر: انتخابات دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات شاید بیش از هر کسی دیگری، برای نظیف محمدی پایانی تلخ بهمراه داشت.

به گزارش سراب روانسر، محمد نظیف محمدی متولد سال 1357 روستای که لی وتورکه پان جوانرود و دارای مدرک دکترای در رشته پزشکی عمومی همراه با سوابق مدیریتی و اجرایی بسیاری در حوزه بهداشت و درمان می باشد.

 

 

نطیف محمدی، دو دوره نامزد انتخابات مجلسِ پاوه و اورامانات شد، وی برای اولین بار در دوره نهم وارد عرصه انتخابات شد، که در مجموع با کسب 16،373 رأی در جایگاه چهارم قرار گرفت.

 

 

محمدی در دور نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات موفق شد در شهرستان جوانرود 4755 رأی کسب نماید که در این شهرستان از نظر تعداد آرای کسب شده در جایگاه چهارم قرار داشت.

 

وی همچنین در شهرستان پاوه با کسب 2526 رأی موفق شد از نظر تعداد آرای کسب شده در شهرستان پاوه، در جایگاه سوم قرار بگیرد، در شهرستان روانسر با  کسبِ 8754 رأی موفق شد با اختلافی حدوداً 3 هزاری نسبت به منوچهری نماینده فعلی اورامانات در جایگاه نخست [ از نظر تعداد آرای کسب شده ] قرار گیرد و در نهایت در شهرستان ثلاث باباجانی با کسب 338 رأی و با اختلافِ بیش از 8500 رأی نسبت به اولین نفر [شهاب نادری از نظر تعداد آرای کسب شده در ثلاث نفر برتر بود ] در جایگاه چهارم قرار گرفت.

 

همانطور که مشاهده می نمایید نظیف محمدی بیشترین آرای خود را [ در نهمین دور انتخابات مجلس ] در شهرستان روانسر داشته است، اما در  دهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات شرایط بسیار متفاوت تر از دوره قبل برای نظیف محمدی پیش رفت.

 

وی در این دوره یعنی دهمین دور انتخابات در شهرستان روانسر 2116 رأی، در جوانرود 1549 رأی، در پاوه 634 رأی و دست آخر در شهرستان ثلاث باباجانی 364 رأی کسب کرد.

 

نظیف محمدی در این دوره تنها 4653 رأی کسب کرد که پیش بینی این نتیجه چندان هم دور از انتظار نبود، با توجه به اینکه در دوره قبل نظیف محمدی بیشترین آرا را در شهرستان روانسر بدست آورده بود، بر روی آرای شهرستان روانسر حساب ویژه ای باز کرده بود که این معادلات با وجود نوری کریمی تمامأ بهم خورد. در واقع حضور نوری کریمی در انتخابات دور دهم  عملاً یعنی خارج شدن نظیف محمدی از گردونه ی رقابت دور دهم مجلس شورای اسلامی، و نتیجه همانی شد که از خیلی قبل تر قابل پیش بینی بود.

 

نمودار مقایسه ای دو دوره [دور نهم و دور دهم] حضور محمد نظیف محمدی را در انتخابات مجلسِ حوزه پاوه و اوامانات مشاهده می نمایید.

 

 

هر چند خودِ نظیف محمدی با به کار بردن لفظ ناکام چندان موافق نیست و معتقد است که " در میدان خدمت به مردم هیچگاه ناکامی وجود ندارد و مهم نیتِ خدمتگزاری به مردم و کسب ثواب اخروی برنیت صادقانه می باشد و اگر مردم شخصی غیر از بنده را انتخاب کرده اند به منزله ی ناکامی نیست " اما بایستی عنوان داشت، انتخابات دور دهم بیش از هر کس دیگری برای نظیف محمدی تلخ تر تمام شد.

 

بی شک خدمتگزاری به مردم در هر حوزه و جایگاهی با هر لباس و مسندی که باشد مقدس و قابل تقدیر است و اهمیت علم پزشکی بر هیچ فردی پوشیده نیست، قطعأ خدماتی را که محمد نظیف محمدی بعنوان پزشک و سایر پزشکان متعهد در جامعه به مردم ارائه می دهند بسیار ارزنده می باشد، چرا که شغل پزشکی از جنبه معنوی بسیار با اهمیت و مورد نیاز جامعه بشری می باشد.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی