آخرین اخبار

26. ارديبهشت 1395 - 15:55   |   کد مطلب: 290297
سراب روانسر: محمد یاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان روانسر از جلب موافت اصولی حفر چاه استخر سرپوشیده وحدت روانسر خبر داد.

به گزارش سراب روانسر، پس از کش و قوس فراوان و رایزنی های مدیران شهرستان برای مجوز حفر چاه استخر سرپوشیده روانسر صبح امروز در جلسه شورای آب شهرستان کرمانشاه موافقت اصولی حفر چاه استخر سرپوشیده وحدت روانسر جلب گردید.

 

 

در جریان سفر هیئت دولت در سال 88 ساخت استخر سرپوشیده روانسر با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد و 700 میلیون ریال مصوب و در زمینی به مساحت دو هزار و 300 متر مربع و زیربنای یک هزار و 670 مترمربع ساخته شد.

 

 

در طول این مدت بارها و بارها از جانب مسئولین استانی نوید افتتاح این استخر در گفت و گو با خبرگزاری های استانی به گوش می رسید که از جمله ی آنها می توان به اظهارت مجتبی جوهری مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اشاره کرد که بیشتر می توان از آن بعنوان شانتاژ رسانه ای یاد کرد چرا که در زمانی که جوهری از افتتاح استخر روانسر می گفت نه تنها هیچ یک از مسئولین شهرستان خبر نداشتند بلکه قطره ای آب برای استخر روانسر وجود نداشت.

 

 

در طول این چند ساله ی اخیر پایگاه خبری تحلیلی سراب روانسر، بارها عدم توجه مسئولین استانی را به ورزش شهرستان در راستای راه اندازی این استخر متذکر شد، و در گزارشات گوناگون و گفت و گوی های مختلف با فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خواستار رسیدگی به این مهم شد و اکنون بعد از این همه خوشبختانه یاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر از موافقت اصولی حفر چاه استخر سرپوشیده روانسر خبر داد.

 

محمد یاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان روانسر در گفت و گوی خود با سراب روانسر، ضمن تشکر از مدیر امور آب شهرستانهای اورامانات مهندس زائبی و مدیر امور منابع آب شهرستان کرمانشاه این نوید را داد که در آینده ی نزدیک با پیگیری های مدیرکل و رفع نواقص جزئی استخر از سوی پیمانکار، استخر وحدت شهرستان روانسر افتتاح خواهد شد.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی