آخرین اخبار

3. خرداد 1395 - 8:04   |   کد مطلب: 290361
سراب روانسر: تنها زمین چمن شهرستان روانسر بدون هیچ گونه امکاناتی در شرایط نامناسبی به سر می برد و این در حالی است که انتظار مردم، پیشرفتِ ورزش شهرستان می باشد.
مسئولین به فکر ورزشکاران روانسر باشید/ تصاویری از وضعیت زمین چمن روانسر و جایگاه ویژوالِ تماشاچیان!!!

به گزارش سراب روانسر، امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور. گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، و عده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.

 

 

با این وجود، وزارتخانه ها و ادارات ورزشی فراوانی تاسیس شده و مخارج زیادی صرف ورزش، ساختن استادیوم ها، مجتمع ها و باشگاه های ورزشی و نیز تهیه وسائل و لباس های ورزشی و یا تماشای مسابقات ورزشی می شود.

 

امروزه یکی از مشکلات جامعه بشری، مساله بیکاری و عوارض ناشی از آن است. بیکاری، به ویژه برای نوجوانان و جوانان و به خصوص در ایام تعطیلات تابستانی مدارس و مراکز آموزشی، بسیار خطرناک و مضرّ است و باید با آن مبارزه شود، یا به نحوی اوقات بی کاری را پر نمود که مفید بوده و یا لااقل مضر نباشد. بسیاری از انحرافات، از قبیل: اعتیاد به مواد مخدر، دزدی و ایجاد مزاحمت، دعواها و درگیری های خیابانی، انحرافات جنسی و ... زاییده بی کاری است.

 

با تمامی این شرایط یکی از مفیدترین و سالم ترین سرگرمی هایی ورزش می باشد، که می تواند اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را پر کند، کسالت و تنبلی را از انسان زدوده و به وی نشاط و شادابی بخشیده، او را برای انجام کارها و وظایف فردی و اجتماعی آماده نموده و اخلاقش را بهبود بخشد.

 

شهرستان روانسر در زمینه دارا بودن ورزشکار در انواع رشته ها قابلیت ها و توانمندی های مختلفی را دارد که مورد کم لطفی مسئولین واقع شده است و در کنار این مسائل زمینه برای ورزش جوانان شهرستان یا فراهم نمی شود یا تعلل، تأخیر و سهل انگاری موجب می شود تا جوانان کمتر به آن روی آورند [ به مانند آنچه در استخر شهرستان رخ داد].

 

زمین چمن شهرستان روانسر سالهاست که احداث شده است. در این میان مسابقاتی (با تیم های از استان ها و شهرستان های دیگر) در آن برگزار گردید و در حالی با حضور چشم گیر تماشاگران همراه بود که هیچ سکو و جایگاه مناسبی برای حضور تماشاچیان وجود نداشت و پایگاه خبری سراب روانسر، چندین مرتبه این موضوع [نبود سکو و جایگاه برای تماشگران] را متذکر شده است.

 

 

امید است مسئولین نسبت به ورزش جوانان بی تفاوت نباشند، همانطور که پیش تر ذکر شد "بیکاری در ایام تعطیلات تابستانی بسیار خطرناک و مضرّ است و باید با آن مبارزه شود" در این میان اداره ورزش و جوانان شهرستان روانسر می تواند با رسیدگی به وضعیت ورزشگاه شهرستان در ایامِ تعطیلات با برگزاری یک دوره مسابقات با نظارت ویژه [نه به مانند آنچه که در روستای مردآباد برگزار شد]، ضمن ترغیب جوانان به ورزش، جوانان مستعد را شناسایی و به ورزش کشور معرفی نماید.

 

تصاویر تکمیلی: 
مسئولین به فکر ورزشکاران روانسر باشید/ تصاویری از وضعیت زمین چمن روانسر و جایگاه ویژوالِ تماشاچیان!!!
مسئولین به فکر ورزشکاران روانسر باشید/ تصاویری از وضعیت زمین چمن روانسر و جایگاه ویژوالِ تماشاچیان!!!
مسئولین به فکر ورزشکاران روانسر باشید/ تصاویری از وضعیت زمین چمن روانسر و جایگاه ویژوالِ تماشاچیان!!!

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی