24. آبان 1395 - 9:27   |   کد مطلب: 291545
سراب روانسر: میلاد اعظمی ورزشکار روانسری و تنها نماینده ی غرب کشور در مسابقات کاراته درگرجستان با وجود دعوت نامه از اعزام به این مسابقات بازماند.

به گزارش سراب روانسر، رشته‌های فراوانی در ورزش وجود دارند و مردم زمان و هزینه زیادی را چه به عنوان شرکت کننده و چه به عنوان تماشاگر صرف ورزش می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

ورزش و ورزش کردن طی سالیان طولانی از قالب یک تفریح و سرگرمی به قالب یک حرفه و فعالیت درآمده‌است و تعداد بیشماری از ورزشکاران حرفه‌ای در سراسر جهان از طریق ورزش به ثروت رسیده‌اند.

 

 

در واقع یک ورزشکار فارغ از مسائل مادی، می تواند برای خود و سایر مردم افتحار آفرینی نماید که این امر تنها در صورت حمایت از سوی مسئولین امر و صاحبان وظیفه ممکن است.

 

یکی از مهم ترین مسائلی که در شهرستان روانسر چندان مورد توجه مسئولین قرار نگرفته است توجه به ورزش می باشد البته در این شهرستان ورزشکاران بسیاری وجود دارند که می توانند افتخارات بی شماری را برای مردمان این دیار بهمراه داشته باشند اما همانطور که ذکر شد، ورزش توجه را می طلبد.

 

میلاد اعظمی یکی از کاراته کارهای شهرستان روانسر می باشد که چندی پیش از سوی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران دعوت نامه ی جهت حضور در مسابقات سبک شوتوکان jska  در کشور گرجستان با حضور 12 کشور از جمله کشورهای اروپایی دریافت کرده بود که به دلیل عدم وجود اسپانسر از حضور در این مسابقات بازماند.

 

این ورزشکار جوان و آینده دار شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر، ضمن ابراز تأسف فراوان از وضع موجود عنوان کرد: قبل از ارسال دعوت نامه مطلع شده بودم که برای مسابقات گرجستان دعوت خواهم شد و همین امر باعث شد به سراغ مسئولین مربوطه و سرمایه دارن شهرستان بروم که متأسفانه راه به جایی نبردم.

 

اعظمی عنوان داشت:  متأسفانه تلاش ما برای اسپانسر بی فایده بود و از آن طرف فدارسیون منتظر جواب نهایی ما بود که با توجه به نبود حامی یک نفر دیگر را جایگزین من نمودند.

 

این ورزشکار روانسری با اشاره به اینکه وی در غرب کشور بعنوان تنها نماینده شهرستان های غربی جهت حضور در مسابقات گرجستان معرفی شده بود افزود: بنده بعنوان خادم و سربازی کوچکی می خواهم برای شهر و دیار خود افتخار آفرینی کنم اما اکنون در نبود اسپانسر و حامی بایستی از مسابقات برون مرزی که به راحتی بدست نمی آید باز بمانم.

 

میلاد اعظمی در پایان به خبرنگار سراب روانسر، گفت: دو ماه دیگر این احتمال وجود دارد که برای حضور در مسابقات آلمان و یا مالزی دعوت نامه دریافت کنم و از همین امروز از مسئولین عاجزانه تقاضا دارم به فکر باشند تا با آرامش خاطر بتوانم به تمریناتم ادامه بدهم.

 

شایان ذکر است میلاد اعظمی دارای چندین مقام استانی، کشوری و دو قهرمانی و یک نائب قهرمانی در آسیا می باشد که متأسفانه امروزه ی در سایه ی عدم حمایت مالی از مسابقات بین المللی بازمانده است.

 

به گزارش سراب روانسر، این جوان آینده دار شهرستان روانسر  بی شک قابلیت های ویژه و منحصر به فردی را دارا می باشد که برای حضور در مسابقات برون مرزی دعوت می شود اما بازماندن از حضور در اینگونه مسابقات آن هم بدلیل مسائل مادی به هیچ وجه قابل قبول نمی باشد چرا که همانگونه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می فرمایند: " وظیفه اصلی دولت و مسئولان ورزش کشور این است که اشتیاق به ورزش و روح ورزشکاری و ورزش خواهی (ورزش همگانی) را در مردم زنده کنند".