30. دى 1395 - 8:30   |   کد مطلب: 291963
سراب روانسر: در حالی جوانان شهرستان روانسر در سایر استان های کشور به شدت خواهان و طرفدار دارند که کمتر کسی از جمله مسئولین ورزش استان کرمانشاه آنها را می شناسند.

به گزارش سراب روانسر، ورزش به تمامی گونه‌های فعالیت فیزیکی بدن گفته می‌شود که شرکت کنندگان آن می‌توانند به صورت گاه به گاه و یا منظم در آن شرکت کنند و از آن برای بهبود تناسب اندامشان و یا فراهم آوردن سرگرمی و تفریح بهره ببرند.

 

 

 

 

 

اما گاهی اوقات ورزش شکل سازمان یافته و مدونی را به خود می گیرد که از آن بعنوان ورزش حرفه‌ای یاد می کنند و عبارت است از ورزشی که در آن ورزشکاران برای فعالیت خود دستمزد دریافت می‌کنند.

 

به بیان ساده تر ورزش حرفه‌ای در نقطه مقابل ورزش آماتور قرار می‌گیرد که در آن ورزشکاران فقط برای علاقه شخصی به ورزش می‌پردازند.

 

شهرستان روانسر از جمله شهرهایی می باشد که در صورت رسیدگی از جانب مسئولین شاید یک روزی می توانست به مانند شهرهای کوچکی همجون جویبار، نورآباد (ممسنی) و ... نامدار باشد اما متأسفانه شرایط به گونه ای رقم خورد که حتی ورزشکاران این شهرستان را نه تنها مردم نمی شناسند بلکه مسئولین ذی ربط هم از شناخت آنها عاجز می باشند.

 

سعید ویسی آنالیزور حال حاضر تیم زاگرس یاسوج در لیگ دسته دوم فوتبال کشور از دهها ورزشکاری می باشد که با وجود نامدار بودن در ورزش کشور کمتر کسی از مسئولین ورزش استان کرمانشاه و شهرستان روانسر او را می شناسند،کما اینکه پیش تر این موضوع برای دروازبان حال حاضر گشترش فولاد تبریز یعنی کوروش ملکی از طریق همین پایگاه خبری [سراب روانسر،] ذکر شده بود.

 

برای مشاهده گفت و گو سراب روانسر، و شناخت بیشتر دروازه بان جوان و موفق روانسری تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز [اینجا] کلیلک نمایید.

 

به گزارش سراب روانسر، امروزه در دنیای کنونی در ورزش فوتبال، دیگر نمی توان به داشته های یک مربی به تنهایی بسنده کرد و تنها بر اساس تفکرات آن یک نفر تیم مورد نظر را هدایت نمود و چند سالی است که مدیران باشگاه ها به خصوص مربیان و سر مربیان فوتبال کشور، به مانند فوتبال سطح اول جهان فعالیت می کنند و بدنبال جذب یک آنالیزور در کنار خود می باشند تا بتوانند به سوی حرفه ی گری حرکت کنند.

 

از این رو و بر همین اساس بر آن شدیم تا به معرفی سعید ویسی یکی از معدود آنالیزورهای فوتبال غرب کشور بپردازیم که متولد روستای کانی شریف از توابع دهستان حسن آباد شهرستان روانسر می باشد که در ادامه گفت و گوی خبرنگار سراب روانسر، را با وی مشاهده می نمایید.

 

سعید ویسی با بیان اینکه متولد سال 1368 از روستای کانی شریف از توابع بخش مرکزی شهرستان روانسر می باشد عنوان کرد: با توجه به علاقه خاصی که به ورزش فوتبال داشتم و به پیشنهاد دوست خوبم آقای امیر زارعی که خود یکی از مربیان با دانش شهرستان روانسر می باشد به دنیای مربیگری فوتبال قدم گذاشته و توانستم در بهمن ماه سال 1394 در اولین حضورم در کلاسهای آنالیز تمرین و مسابقه در فوتبال که برای اولین بار درایران و زیر نظر آقای هومن افاضلی مربی پیشین تیم ملی امید در آکادمی ملی فوتبال ایران برگزار شد شرکت نمایم و خودم را بعنوان تنها آنالیزور غرب کشور به جامعه فوتبال کرمانشاه معرفی نمایم.

 

وی افزود: پس از آن در اسفندماه سال 1394 در کلاسهای مربیگری درجه دیD فوتبال شرکت کردم و بعنوان نفرات برتر معرفی شدم و در شهریورماه 1395 در کلاسهای درجه سیC فوتبال آسیا شرکت نموده و موفق به اخذ مدرک مربیگری درجه سی آسیا شدم

 

این آنالیزور جوان تصریح داشت: در کمتر از یکسال توانستم به افتخار شاگردی آقای شهرام مهرپیما مربی بزرگ فوتبال ایران دست یابم و بعنوان آنالیزور باشگاه فوتبال بزرگسالان بعثت کرمانشاه در لیگ دسته دوم کشور کار خود را آغاز کنم و متاسفانه بعداز گذشت نیم فصل اول و بنا به دلایل مختلف از این تیم جدا شده و در نیم فصل دوم این رقابت ها  به تیم فوتبال زاگرس یاسوج پیوستم و در کوتاه مدت توانستم تاثیر مثبتی در این تیم داشته باشم و از پنج مسابقه گذشته در چهار برد و یک تساوی با ارزش مقابل صدر نشین رقابت ها نقش بسزایی ایفا کنم.

 

مربی و آنالیزور جوان روانسریِ تیم فوتبال زاگرس یاسوج در پایان به خبرنگار سراب روانسر، گفت: با آرزوی موفقيت برای جوانان شهرم امیدوارم روزی بتوانم به فوتبال شهرستان روانسر کمک کنم و این افتخار را نصیب خود کنم و از تمامی عزیزانی که به بنده کمک کرده اند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

 

به گزارش سراب روانسر، سعید ویسی و کوروش ملکی هر دو از بازیکنان به نام و سطح اول فوتبال کشور می باشند که هر دو از دهستان حسن آباد رشد یافته اند و بی شک در میان جوانان شهرستان روانسر چه بسیار کسانی با استعدادهای مختلف وجود دارند اما متأسفانه استعدادهای ورزشی آنها دستخوش مواردی می شود که ذکر تمامی آنها خارج از توان این بحث می باشد.

 

تصاویر تکمیلی: