7. بهمن 1395 - 11:08   |   کد مطلب: 292022
سراب روانسر: در حالی تیم فوتبال سراب روانسر در مسابقات لیگ استان کرمانشاه حضور یافته است و از دو بازی اول خود پیروز بیرون آمده که، بازیکنان این تیم یکه و تنها تمامی مشکلات را به جان خریده اند.

به گزارش سراب روانسر، بارها و بارها موضوع بی توجهی به ورزش و ورزشکاران را از طریق همین پایگاه خبری در شهرستان روانسر مطرح کرده ایم و متأسفانه در این میان هیچ گونه توجهی از جانب مسئولین امر به این موضوع معطوف نشده است

 

 

 

 

بی شک ورزش جزء لاینفک زندگی روزمره ی مردم  و جوانان هر منطقه [کشور] می باشد و برای این مهم وزیر، وزارت خانه، مدیر، رئیس و ... در نظر گرفته شده است.

 

با این وجود شرایط برای ورزش در شهرستان روانسر به گونه ی رقم خورده است که بایستی شاهد باشیم جوانان این شهرستان با همتی والا یکه و تنها به دلِ مسابقات استانی و کشوری بروند و برای مردم شهرستان روانسر افتخار کسب کنند تا در نهایت مدتی بعد از مسئولین امر تقدیر شود،  بی شک این موضوع منصفانه نیست.

 

تیم سراب روانسر را، در میان هشت تیم شرکت کننده در مسابقات لیگ استان کرمانشاه بی شک بایستی یکی از پر سر و صدا ترین تیم های حال حاضر لیگ استان کرمانشاه دانست که با وجود جوانان و بازیکنان بومی خود، نه تنها در سطح استان بلکه در سطح کشوری می تواند حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

 

 بازیکنان تیم فوتبال سراب روانسر برای حضور در مسابقات استانی و جهت آماده سازی اولیه ی زمین ورزشگاه و با هماهنگی با اعضای شورای شهر زمین چمن را قلطک زنی کردند تا چاله های زمین کمتر شود و از آنطرف با جمع کردن پول در میان اعضای تیم اقدام به خرید رنگ و رنگ آمیزی زمین ورزشگاه نمودند تا قامت بلندشان در سایه عدم حمایت مسئولین امر خم نگردد.

 

 

خبات محمودی سرپرست تیم فوتبال سراب روانسر در گفت و با خبرنگار سراب روانسر، عنوان کرد: متأسفانه وضعیت حمایت از تیم فوتبال سراب روانسر چندان مطلوب نیست و تمامی هزینه ها و اقدامات اولیه را بایستی خود بازیکنان و اعضای تیم انجام دهند که از جمله ی آنها می توان به هزینه های اولیه جهت خرید رنگ، خرید لباس، هزینه های نیروی انتظامی، بیمه و در نهایت 3 میلیون تومان پول ورودی به مسابقات اشاره کرد که همگی توسط بازیکنان و از میان کوچه و بازار شهرستان جمع آوری شده است.

 

سرپرست تیم فوتبال سراب روانسر افزود: تمامی هزینه های خرید آبمیوه،کیک و آب معدنی و ... برای داوران و ناظرین استان و کادر پزشکی و نیرو انتظامی توسط بازیکنان تهیه و خریداری شده است.

 

محمودی عنوان کرد: برای بازی روز گذشته مقابل کرند غرب پول جیبی بچه ها تیم را بعنوان کرایه جم کرده ایم تا توانسته ایم خود را به بازی برسانیم.

 

خبرنگار سراب روانسر، همچنین در گفت و گو با ماموستا غفوری امام جمعه شهرستان روانسر از آخرین وضعیت تیم حال حاضر و ورزش شهرستان روانسر گفت و ماموستا غفوری ضمن ابراز تأسف از وضعیت موجود اظهار داشت: این موضوع در نماز جمعه مطرح شده است و همچنین نماینده ی مردم اورامانات قول مساعدت را داده اند.

 

امام جمعه شهرستان روانسر در پایان عنوان کرد پیگیر موضوع خواهیم بود و امیدواریم مشکلات مالی تیم حل شود.

 

پایگاه خبری تحلیلی سراب روانسر، امیدوار است نماینده ی مردم اورامانات و مسئولین ارشد شهرستان روانسر برای حمایت از تیم فوتبال سراب روانسر و حمایت از این جوانان و سایر ورزشکاران شهرستان روانسر چاره ای بیاندیشند.

 

تصاویر تکمیلی: