آخرین اخبار

14. اسفند 1395 - 11:11   |   کد مطلب: 292377
سراب روانسر: یکی از شهروند خبرنگاران سراب روانسر در قالب یک گزارش آخرین وضعیت روستای قوری قلعه را بازگو نموده است.

به گزارش سراب روانسر، روستای قوری قلعه یکی از روستای های هدف گردشگری در شهرستان روانسر می باشد که هرساله میزبان تعداد زیادی گردشگر از اقصی نقاط کشور می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

این روستا هرساله به واسطه بعد گردشگری خود پذیرای تعدادزیادی از مسولین استانی و کشوری نیز می باشد.

 

مناسفانه چندین سال است که ساکنین روستا به دلایل نامشخصی مورد کم توجهی و بی مهری مسولین شهرستانی و استانی قرار گرفته اند و نارضایتی زیادی را در میان مردم بوجود آورده است  واین در حالی است که جاذبه جهانی و مشهور این روستا (غار قوری قلعه) بعنوان یک منبع پایدار برای شرکت توسعه گردشگری استان در آمده  است.

 

وضعیت بسیار بد جادده منتهی به روستا داد همه را در آورده است.

 

متاسفانه آسفالت جاده روستای قوری قلعه که کمتر از 2 کیلومتر می باشد مربوط به دهه های گذشته بوده و برای بهسازی و آسفالت آن تاکنون هیچ اقدامِ مردم پسندی صورت نگرفته و وضعیت حال حاضر آن باعث نارضایتی شدید ساکنین روستا گردیده است.

 

با توجه به اینکه در آستانه سال نو و آغاز مسافرتهای نوروزی هستیم و روستای قوری قلعه بعنوان مهمترین کانون جذب گردشگر استان مورد توجه قرار می گیردامید است در صورت مساعد بودن شرایط جوی قبل از آغاز سال نو شاهد بهسازی و آسفالت جاده روستا باشیم.

 

شهروند خبرنگار سراب روانسر، در پایان ضمن گلایه از وضعیت روستا به هزینه های قبض های موجود اشاره ی داشته است و عنوان نموده:

 

 چرا با وجود آنکه کمترین هزینه ای برای انتقال، تصفیه و تامین آب شرب روستا نمی شود و حتی بهداشت و سلامت آب مصرفی نیز مورد تردید است قبض های نجومی تحویل مردم می گردد؟

 

ادریس باباخانزاده شهروند خبرنگار سراب روانسر

 

تصاویر تکمیلی: 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی