13. دى 1396 - 9:46   |   کد مطلب: 294057
سراب روانسر: در حالی استاندار استان کرمانشاه و فرماندار شهرستان روانسر دستور به عدم برداشت اقساط از حساب مناطق زلزله زده می دهند که بانک ها بی اعتنا به این دستورات در حال خالی کردن حساب مردم می باشند.

به گزارش سراب روانسر، پس از زلزله ۷.۳ دهم ریشتری در استان کرمانشاه و وارد شدن خسارات عدیده به 8 شهرستان در استان، دولت وعده داد که افراد آسیب دیده میتوانند تنفسی دو ساله در باز پرداخت وام‌های بانکی داشته باشند.

 

 

 

این تنفس بر اساس ابلاغ استانداری در شهرستان‌های سرپلذهاب، روانسر، پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، قصرشیرین، گیلانغرب، اسلام آباد غرب، دالاهو، دو بخش کوزران و ماهیدشت، بود.

 

هوشنگ بازوند استاندار استان کرمانشاه اول آذر ماه در کارگروه تسهیل استان کرمانشاه که در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد عنوان کرد: تمامی بانک ها به مدت دو سال به تولیدکنندگان و آسیب دیدگانی که قبلا وام گرفته اند، امهال و تنفس داده و سود تسهیلات نیز توسط دولت پرداخت می شود

 

همچنین حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر نامه ای به مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه در خصوص امهال تسهیلات نوشت، که متن نامه در ادامه آمده است.

با تمامی دستورات و ابلاغیه های صورت گرفته از زمان وقوع زلزله، بانک های سطح شهر روانسر شب و روز اقدام به برداشت اقساط از حساب مردم می نمودند که اعتراضات مردم باعث شد فرماندار روانسر طی نامه ای به بانک های عامل، دستور به عدم برداشت اقساط دهند که تصویر نامه در ادامه آمده است.

به گزاش سراب روانسر با گذشت چیزی حدود دو ماه از زمان وقوع زلزله تاکنون و وجود ابلاغیه ها، دستورات، صورت جلسات و ... آنچه که در این میان مشهود است برداشت اقساط توسط بانک های عامل در سطح شهرستان روانسر می باشد و تمامی این برداشت ها موجب می شود تا این سوال پیش آید که بانک ها از چه کسی دستور می گیرند؟