7. آبان 1397 - 15:24   |   کد مطلب: 297487
سراب روانسر: طرح ها و پروژه های شهرستان روانسر در هر مسیر و هر صنفی که باشد بیش از آنکه به سود مردم روانسر باشد موجب صعود مدیران استانی خواهد شد.

به گزارش سراب روانسر، در حالی وارد آبان ماه سال 97 شده ایم که اوایل مرداد ماه سال 91 اخباری مبنی بر کلنگ زنی تصفیه خانه در شهرستان روانسر به گوش رسید.

 

 

 

 

 

از سال 91 به بعد هر بار مسؤلین استانی سالهایی را برای بهره برداری نشانه رفتند که در این میان تنها وعده ها و 20 درصد پیشرفت فیزیکی باقی ماند و دیگر هیج ..

 

 شهرستان روانسر غالبأ پلی می شود برای مسئولین استانی تا از طریق آن گفت و گویی را مطرح نمایند و سال ها را نشانه روند و از افتتاح، تکمیل و بهره برداری بگویند.

 

22 آذر 94 /  منصور کیاور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه: در صورت تامین اعتبار تا پایان سال 1396 کرمانشاه صاحب 13 تصفیه‌خانه فاضلاب می‌شود که یکی از آنها تصفیه خانه ی شهرستان روانسر می باشد.

 

19 آبان 95/ مجید بنی عامر مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان روانسر خبر از احداث مرحله اول تصفیه خانه فاضلاب این شهر تا سال 1400 را داد.

 

7 آبان 97 / رضا داوودی معاون بهره‌برداری شرکت آب‌ و فاضلاب شهری کرمانشاه: در حال حاضر ۶ تصفیه‌خانه‌ در شهرهای هرسین، شماره ۲ پاوه، روانسر، جوانرود، تازه آباد و سرمست نیز در دست اجراست که تصفیه‌خانه‌های شهرهای پاوه و هرسین در سال ۹۷ و سایر شهرها در سال ۹۸ وارد مدار بهره برداری می شود.

 

به گزارش سراب روانسر تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ این شهرستان دو پروژه جدا اما مکمل هم می باشد که ایستگاه پمپاژ شهرستان روانسر با پیشرفت 95 درصدی و صرف هزینه های میلیاردی در کنار پیشرفت 20 درصدی تصفیه خانه روانسر هیچ گونه استفاده ای ندارد و به نوعی علاوه بر سرمایه سوزی، پاسوز تصفیه خانه شهرستان شده است.

 

اگر به این گزارش وعده وعیدهای احداث بیمارستان شهرستان روانسر که در اواخر دهه 80 کلید خورد را بیافزایم به عمق فاجعه پی خواهیم برد که چگونه اصلی ترین مطالبات یک مردم دست مایه ی عده ای خاص می شود.