در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی

آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

سراب روانسر: بر اثر بارش شدید باران ، محور فریمان - تربت جام حوالی روستای رخنه گل و کته شمشیر فریمان مسدود شده است.
سراب روانسر: عاملان یک جنایت هولناک گانگستری که به شیوه قتل های تگزاسی در ابتدای جاده مشهد - کلات خودروی مرد 33 ساله ای را به رگبار بستند، با صدور دستورات ویژه قضایی تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.
سراب روانسر: متهمین تجاوز جنسی گروهی به یک قابله افغان در سمنگان بازداشت شدند
سراب روانسر: در پی کشف جسد یک فرد غیر بومی در چاهی به عمق 70 متر در اراضی کشاورزی فاروج، متهمان به قتل شناسایی شدند و به ضرب و جرح و قتل مقتول اعتراف کردند. براساس اطلاعات دریافتی از افراد مطلع، این حادثه پس از آن رخ داده است که اعضای یک خانواده از رابطه ای شیطانی مطلع شدند.
سراب روانسر: ازار طلا که دچار نوسان شد تصمیم گرفت از طلافروشی به مواد فروشی رو آورد.
سراب روانسر: ۷۰۰ شیشه مشروبات الکلی توسط مأموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ کشف شد.
سراب روانمسر: سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سه سارق که اقدام به انجام سرقت از مدرسه‌ای در جنوب تهران کرده بودند خبر داد.
سراب روانسر: قبلا به اتهام مالخری دستگیر شده بودم چرا که از راه خرید و فروش لوازم سرقتی بخشی از هزینه های زندگی ام را تامین می کردم اما خودم هیچ گاه در ماجرای سرقت ها نقشی نداشتم تا این که به طور مخفیانه ازدواج کردم و ...
سراب روانسر: با وجود اینکه سازمان هواشناسی از افزایش چند درجه‌ای هوا خبر داده بود اما از حوالی ظهر دیروز وضعیت اغلب شهرهای خوزستان خاکی بود
سراب روانسر: مرد جوان که زن مطلقه را قربانی دعوا بر سر زیاد بودن صدای ضبط کرده بود با پرداخت دیه توانست رضایت اولیای دم را جلب کند .
سراب روانسر: سوء تفاهمی که یک مرد جوان از یک ارتباط خانوادگی برای خود ایجاد کرده بود، مرگ دو نفر را رقم زد.
سراب روانسر: رئیس مرکز اورژانس تهران از غرق شدن یک نفر در استخر خبر داد.
سراب روانسر: گم‌شدن فاطمه شریفی دختر افغانستانی ۸ ساله هنوز ابهام‌های زیادی دارد که باید به آن پاسخ داده شود. از کند بودن روند پیگیری پلیس گرفته تا پذیرشش در بهزیستی و همکاری نکردن فاطمه برای برگشتنش به خانه.
سراب روانسر: نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند که واردات خودروهای سواری تمام برقی و تمام هیبریدی تا زمان تولید آنها در داخل از پرداخت حقوق ورودی معاف باشند.
سراب روانسر: اوایل امسال بود که فرود ماه نورد چینی روی نیمه پنهان ماه تاریخ ساز شد، زیرا پیش از آن هیچ فضاپیمایی روی این سمت ماه فرود نیامده بود. حال بر اساس نتایج یک تحقیق که در مجله نیچر منتشر شده، این ماه نورد اولین نمونه از مواد تشکیل دهنده گوشته ماه را پیدا کرده است. اگر ثابت شود مواد معدنی کشف شده واقعا مربوط به گوشته ماه هستند، کشف اخیر می تواند دانشمندان را در درک هرچه بهتر مبدا پیدایش زمین و ماه راهنمایی کند.
سراب روانسر: مراسم ختم و یادبودی برای بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ (۲۹ اردیبهشت) در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.
سراب روانسر: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزدگفت: به احتمال زیاد مرگ زن ۱۹ ساله به علت بیماری تب کریمه کنگو بوده است، اما این مسئله مورد تائید قطعی دانشگاه نیست.
سراب روانسر: رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از جراحی موفقیت‌آمیز بیماری با ۱۹ سنگ مثانه در بیمارستان کنگان خبر داد.

صفحه‌ها