در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی

آخرین اخبار

مطالب سیاسی

سراب روانسر: رئیس جمهوری آمریکا نماینده دمکرات از کالیفرنیا و رئیس احتمالی کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان را به انتقاد بی پایه و اساس از انتصاب سرپرست جدید دادستانی کل آمریکا متهم کرد.
سراب روانسر: وزیر خارجه عربستان در مصاحبه‌ای هشدار داد که پادشاه و ولیعهد وی خط قرمز عربستان بوده و اجازه داده نمی‌شود ساحت آنها خدشه دار شود.
سراب روانسر: نماینده دلوپس مجلس با وجود تکذیب اطلاعات سپاه می‌گوید اگر حرفش دروغ بود ترامپ آن را تائید نمی‌کرد!
به ریاست فرمادار شهرستان؛
سراب روانسر: صبح امروز یازدهمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری روانس به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.
سراب روانسر بررسی می کند؛
سراب روانسر: در حالی شهر شاهو قریب به ده سال است که عنوان شهر را یدک می کشد که، هیچ گاه بطور قطع شهرداری آن سر و سامان واقعی نگرفت.
سراب روانسر: : یک نماینده پارلمان عراق از تلاش عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق برای معاف شدن کشورش از اجرای تحریم ها در دیدار آتی خود با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خبر داد.
سراب روانسر: درحالی که سازمان جاسوسی آمریکا محمد بن سلمان را مسئول قتل خاشقجی معرفی کرده است برخی از اسناد پای فرزند دوم سلمان را هم به این پرونده قتل باز کرده اند.
از شایعه تا واقعیت؛
سراب روانسر: پیرو شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر بازداشت اعضای شورای شهر جوانرود مطرح شد، از سوی منابع موثق این موضوع تکذیت گردید.
خبر کوتاه؛
سراب روانسر: شهردار شاهو از توابع شهرستان روانسر متن استعفای خود را تحویل اعضای شورای شهر داد.
سراب روانسر: مقام های بلندپایه برخی کشورها از جمله امریکا، ترکیه و کانادا به بیانیه روز پنجشنبه دادستانی کل عربستان درباره قتل «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد و تحریم 17 تبعه سعودی به اتهام دست داشتن در این پرونده توسط واشنگتن واکنش نشان دادند.
سراب روانسر: عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع گفت: احتمالا موضوع افزایش خودرو هفته آینده، با حضور وزیر صنعت در کمیسیون بررسی می‌شود.
سراب روانسر: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: جایگزینی دلار می‌تواند انحصار دلار را بشکند و راهکاری اساسی برای حل مشکلات اقتصادی و عبور از تحریم‌های جدید است.
سراب روانسر: حوزه سیاست خارجی در طول هفته‌ای گذشت اخبار متنوعی داشت که جزئیات آن‌ها پیشتر منتشر شده است. مهمترین اخبار مهم این حوزه را مرور می‌کنیم.
طی حکمی از سوی وزیر صنعت و معدن؛
سراب روانسر: طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت عباس قبادی بعنوان معاون امور اقتصادی و بازرگانی این وزارت معرفی شد.
شنیده ها از فضای مجازی در اورامانات؛
سراب روانسر: عصر امروز خبری در فضای مجازی منطقه اورامانات مبنی بر بازداشت شهردار جوانرود مانند بمب سر و صدا بپا کرد.
سراب روانسر: حکم وحید مظلومین معروف به سلطان سکه و محمد اسماعیل قاسمی که به جرم افساد فی‌الارض به اعدام محکوم گردیده بودند، به اجرا گذاشته شد
سراب روانسر: طرح خاورمیانه بزرگ در نظر داشت تا کشورهای عربی منطقه خاورمیانه، ترکیه، ایران، پاکستان، کشورهای مسلمان قفقاز و رژیم اسرائیل را در یک نظام اقتصاد آزاد به بلوکی با محوریت اسرائیل تبدیل کند.
سراب روانسر: ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهور آمریکا خواستار اخراج میرا ریکاردل، معاون جان بولتون، مشاور امنیت ملی این کشور شد.

صفحه‌ها

وبلاگستان