در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی

آخرین اخبار

مطالب بین الملل

بغداد - ایرنا - نشست کمیته امنیتی چهارجانبه کشورهای ایران، روسیه، عراق، سوریه با حضور معاونان ستاد مشترک چهار کشور روز شنبه در محل وزارت دفاع عراق در شهر بغداد پایتخت این کشور برگزار شد.
تهران - ایرنا - روزنامه «القدس العربی» به تلاش های گسترده امارات برای ضربه زدن به قطر اشاره کرد و نوشت، ابوظبی با استفاده از برنامه های اسرائیلی درصدد جاسوسی از امیر قطر بوده است.
تهران-ایرنا- سایت آمریکایی 'استراتفور' فاش کرد که عربستان و امارات درصدد اعمال فشار بر عمان هستند تا مسقط روابط خود را با تهران قطع کند.
تهران – ایرنا – شبکه دو تلویزیونی به ونی رژیم صهیونیستی شنبه شب در گزارشی اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به سران کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس اجازه خواهد داد، فقط تا پایان سال جاری به آنروا (آژانس امدادرسانی و اشتغال آوارگان فلسطینی) کمک مالی کنند.
مسکو - ایرنا -وزارت دفاع روسیه از دستگیری تعدادی تروریست در سوریه خبر داد که توسط آمریکایی ها آموزش دیده بودند و هدفشان انجام عملیات تروریستی در شهر تدمر بود.
قطر اعلام کرد که با نگرانی گزارش های رسانه ای را که در آنها از حمایت های امارات از شرکت های صهیونیستی برای جاسوسی خبر داده شده است، پیگیری می کند.
پسر قذافی رهبر سابق لیبی، که در لبنان بازداشت است، کلید معمای ناپدید شدن امام موسی و دو همراهش است که تا وقت افشای اسرار این پرونده نزد لبنان می‌ماند.
تهران-ایرنا- فرانس 24 گفت : وضعیت خاورمیانه همچون آتش زیر خاکستر بوده و منتظر یک جرقه است و باید پرسید کدام قدرت می تواندتنش را کاهش دهد.
رسانه ها از متوقف شدن فعالیت فرودگاه بین المللی طرابلس لیبی به دلیل تشدید درگیری ها در نزدیکی این فرودگاه خبر میدهند.
مک‌‌کین خودش را به‌عنوان طرفدار همیشگی جنگ‌های خارجی غیر ضروری تحت نام «رهبری آمریکایی» شناسانده بود و هر وقت رئیس‌جمهورها به توصیه‌های او گوش می‌کردند وضع مملکت بدتر می‌شد. او از مشوقان پیشگام در اشغال عراق و مداخله در لیبی بود و در هر دو مورد هم اشتباه می‌کرد. او همچنین از جنگ کوزوو هم حمایت کرد و از مدافعان سرسخت حمایت آمریکا از جنگ سعودی‌های در یمن بود.
سخنگوی جنبش "فتح" اعلام کرد که توافق آشتی داخلی و آتش‌بس با اسرائیل باید تحت نظارت سازمان آزادی‌بخش فلسطین (ساف) باشد.
قطر اعلام کرد که با نگرانی گزارش های رسانه ای را که در آنها از حمایت های امارات از شرکت های صهیونیستی برای جاسوسی خبر داده شده است، پیگیری می کند.
یک رسانه خبری آمریکایی به بررسی روابط دوستانه رئیس‌جمهور فرانسه با رئیس‌جمهور ایالات متحده پرداخته و به این مسئله اشاره کرده است که رهبر جوان فرانسه نتوانسته است بر دیدگاه‌ها و تفکرات ترامپ تأثیر بگذار
تهران- ایرنا- شبکه خبری سی ان ان در گزارشی به نقل از مقام های آمریکایی نوشت که ارتش آمریکا فهرست مقدماتی هدف های حمله در سوریه را تهیه کرده است.
منابع آگاه اعلام کردند که نخست وزیر عراق در حال حاضر تبدیل به بخشی از پروژه آمریکا شده و تلاش دارد تا حلقه های ارتباطی محور مقاومت در منطقه را قطع کند.
نیویورک- ایرنا- نمایندگی آمریکا در سازمان ملل متحد با پایان دوره ریاست انگلیس بر شورای امنیت، ریاست عالی ترین نهاد امنیتی بین المللی را در ماه سپتامبر عهده دار خواهد بود.
نوشاد عالمیان باشکست نفر 26 جهان به یک چهار نهایی بازی های آسیایی2018 صعود کرد.
یک دختر آمریکایی قصد دارد با عروسکش ازدواج کند.

صفحه‌ها