در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی

آخرین اخبار

مطالب بین الملل

سراب روانسر: رئیس جمهوری آمریکا نماینده دمکرات از کالیفرنیا و رئیس احتمالی کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان را به انتقاد بی پایه و اساس از انتصاب سرپرست جدید دادستانی کل آمریکا متهم کرد.
سراب روانسر: وزیر خارجه عربستان در مصاحبه‌ای هشدار داد که پادشاه و ولیعهد وی خط قرمز عربستان بوده و اجازه داده نمی‌شود ساحت آنها خدشه دار شود.
سراب روانسر: وزارت خارجه آمریکا در واکنش به نتیجه تحقیقات سازمان سیا مبنی بر نقش محوری ولیعهد سعودی در قتل«جمال خاشقجی»اعلام کرد که دولت آمریکا هنوز در مورد قتل این روزنامه نگار به نتیجه قطعی نرسیده است
سراب روانسر: وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان، در واکنش به سفر 'باکو ساآکیان' رئیس منطقه قره باغ کوهستانی به واشنگتن، به موضع گیری امریکا در این خصوص اعتراض کرد .
سراب روانسر: فیزیکدان برجسته و یکی از شخصیتهای کلیدی در برنامه تسلیحات هسته ای چین روز شنبه در سن صدسالگی در پکن درگذشت.
سراب روانسر: درحالی که سازمان جاسوسی آمریکا محمد بن سلمان را مسئول قتل خاشقجی معرفی کرده است برخی از اسناد پای فرزند دوم سلمان را هم به این پرونده قتل باز کرده اند.
سراب روانسر: ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهور آمریکا خواستار اخراج میرا ریکاردل، معاون جان بولتون، مشاور امنیت ملی این کشور شد.
سراب روانسر: کارشناسان به سه سیلی مقاومت فلسطین ضد دشمن صهیونیستی طی دو روز گذشته اشاره کرده و گفتند که در ابتدا عملیات نفوذ امنیتی رژیم صهیونیستی در منطقه خان یونس با شکست روبرو شد
سراب روانسر: پلیس دوبی اعلام کرد به زودی استفاده از موتورهای پرنده را برای انجام عملیات گشت زنی آغاز می کند و بدین منظور در حال آموزش نیروهای خود است.
سراب روانسر: رئیس یکی از احزاب لبنانی وابسته به 14 مارس ضمن اعلام مخالفت با تحریم‌های آمریکا علیه حزب‌الله، افزود این تحریم‌ها افراد بی‌گناه را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.
سراب روانسر: نامزد جمال خاشقجی اظهار کرد، کسانی که جان خاشقجی را گرفتند و کسی که به آنها دستور این کشتن را داده بود آیا انسان هستند؟
سراب روانسر: سوئیفت قصد دارد دسترسی و ارتباط برخی بانک‌های ایرانی با این شبکه بین‌المللی پرداخت مالی و ارزی را قطع کند
سراب روانسر: سفیر انگلیس در آمریکا در گفتگویی اختصاصی با شبکه خبری سی بی اس اعلام کرد که لندن از وضع مجدد تحریمهای واشنگتن علیه ایران «مأیوس شد».
سراب روانسر: سخنگوی وزارت امور خارجه چین در نشستی خبری در واکنش به آغاز تحریم های یک جانبه علیه ایران گفت: پکن بدون توجه به تحریم های ناعادلانه آمریکا روابط اقتصادی وتجاری خود را با ایران ادامه می دهد.
سراب روانسر: مقامات عربستان حکم آزادی برادر یک شاهزاده میلیاردر سعودی را پس از یکسال صادر کردند.
سراب روانسر: وزیر خارجه آمریکا روز شنبه با انتشار یک پیام توئیتری مدعی شد که «دور دوم تحریمهای واشنگتن علیه تهران، مردم ایران را هدف قرار نمی دهد!»
سراب روانسر: مشاور رئیس‌جمهوری ترکیه درباره سرنوشت جسد خاشقجی گفت: که جنازه جمال خاشقجی یک ماه پیش در کنسولگری عربستان در استانبول در اسید حل شده است.
سراب روانسر: رهبران روسیه، ترکیه، آلمان و فرانسه، شنبه‌شب در پایان نشست استانبول درباره سوریه، با صدور بیانیه‌ای مشترک، بر حمایت‌شان از حاکمیت و وحدت این کشور، و نیز بر آمادگی‌ برای مشارکت در برقراری صلح و ثبات در سوریه تأکید کردند.

صفحه‌ها