در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی

آخرین اخبار

مطالب بین الملل

پس از توافق یکی از نزدیکان «نتانیاهو» برای ادای شهادت علیه وی، وضعیت برای نخست وزیر رژیم صهیونیستی بغرنج تر از قبل شده بطوریکه پلیس قصد انجام بازجویی جدید از وی را دارد.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز از درخواست پیشین خود مبنی بر انجام رژه نظامی ارتش آمریکا در واشنگتن دی سی که با انتقاد بسیاری از جمله نظامیان و سیاسیون این کشور مواجه شد، عقب نشست.
سفیر عربستان در واشنگتن در مصاحبه‌ای به اغتشاشات در برخی شهرهای ایران واکنش نشان داد.
رئیس‌جمهور آمریکا در هفتمین توئیت خود در حمایت از اغتشاشات در ایران بار دیگر به ملت ایران توهین کرد.
رئیس اسبق دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی به مقامات فعلی این رژیم توصیه کرده که در امور داخلی ایران بویژه اغتشاشات اخیر دخالت نکنند.
وزیر امور خارجه ترکیه با همتای ایرانی خود درخصوص اعتراضات اخیر در این کشور به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد.
جهاد اسلامی فلسطینی از فلسطینی ها خواست که در راهپیمایی و تظاهرات جمعه خشم شرکت کنند.
شهردار لندن بار دیگر تاکید کرد که مردم انگلیس به ویژه ساکنین لندن با سفر ترامپ به این کشور مخالف هستند.
«علی حمود» وزیرحمل و نقل سوریه از بازگشت خطوط هوایی عراق به فرودگاه های سوریه اظهار خشنودی کرد و بر اهمیت بازگشایی راه های زمینی و عبور و مرور کامیون ها میان دو کشور تاکید کرد.
وزیر دفاع روسیه بر این باور است که مسکو ایجاد یک حضور دائمی در پایگاه‌های نظامی خود در خاک سوریه را آغاز کرده است.
پسر دیکتاتور معدوم لیبی از تصمیم خود برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری لیبی که در سال ۲۰۱۸ برگزار می شود خبر داد.
وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) با اختصاص 214 میلیون دلار، تجهیزات نظامی در پایگاه های هوایی خود در شرق اروپا، نروژ و ایسلند را به روز رسانی می کند.
«میشل عون» رئیس جمهوری لبنان گفت: اسرائیل به دنبال ساخت دیوار حائل در دو سوی شرقی و غربی خط آبی (سازمان ملل) در مرز با لبنان است. این در حالی است که لبنان این خط را مطابق با مرزهای بین المللی نمی داند.
کمیته امور عربی در مجلس نمایندگان مصر خواستار انزوای بین المللی آمریکا از نظر سیاسی شد.
رئیس‌جمهور سوریه در دیدار با یک هیئت روسی گفت: از ایفای نقش سازمان ملل در انتخابات آینده، به شرطی که این امر به حاکمیت سوریه لطمه نزند، استقبال می‌کنیم.
امام جمعه روانسر در دیدار با شیخ عبدالسلام راجح نائب رئیس مجلس سوریه
سراب روانسر: امام جمعه روانسر در دیدار با شیخ عبدالسلام راجح نائب رئیس مجلس سوریه عنوان کرد: دشمن درصدد ایجاد تفرقه در مراکز مهم اسلامی است
ناگفته‌های تلخ از زندگی مریم میرزاخانی در آمریکا؛
ماجرای مریم، نمونه کوچکی از بسیاری مهاجرت هاست که توسط دانشجویان نخبه ایرانی صورت می پذیرد. نخبه ای که در آمریکا حتی بیمه درمانی هم نداشت و مجبور به تشکیل کمپین برای هزینه های درمانی خود شد. زندگی در آمریکا شرایطی را فراهم کرد که حتی به پدر مریم اجازه سفر به این کشور را ندادند و حالا نخبه جوان ایرانی در غربت، مشقت های فراوان را تحمل و برای همیشه مهاجر شد.
حیدر عبادی، نخست‌وزیر عراق، اعلام کرد که موصل به طور کامل از تصرف نیروهای گروه موسوم به دولت اسلامی یا داعش خارج شده است.

صفحه‌ها