در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی

آخرین اخبار

مطالب اخبار شهرستان

به مناسبت هفته جوان
سراب روانسر: صبح امروز و به مناسبت هفته جوان مزار شهدا شهر روانسر غبار روبی و عطر افشانی شد
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان
سراب روانسر: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان نشست هم اندیشی روحانیون و ائمه جمعه و جماعات شهرستان روانسر برگزار شد
سرپرست فرمانداری روانسر در نشست ستاد ساماندهی جوانان این شهرستان عنوان کرد:
سراب روانسر: سرپرست فرمانداری روانسر در نشست ستاد ساماندهی جوانان شهرستان روانسر عنوان کرد:تهدیدی که امروز جوانان ما را هدف قرار داده فرهنگ است
سراب روانسر: بارش برف در نیمه نخست فصل بهار و آن هم زمانی که همه منتظر به شکوفه نشستن دشتها و درختان هستند، نشانه ای دیگر از تغییرات اقلیمی در سرزمین ایران به شمار می رود که پنج استان در شمال غرب کشور را تحت تاثیر قرار داده است.
سراب روانسر: رئیس اداره گاز پاوه گفت: شهرک کارگاهی پاوه اعتبار این پروژه یک‌میلیارد و 200 میلیون ریال به شبکه گاز طبیعی شهری متصل شد
سراب روانسر: پس از 5 ماه مسکن مهر شهرستان پاوه به گاز شهری متصل شد تا 640 خانواده در فصل سرما از نعمت گاز بهره مند شوند.
سراب روانسر: سومین جشنواره شعر کودک با زبان مادی با حضور پررنگ خانواده‌های پاوه‌ای در این شهرستان برگزار شد. هدف از این جشنواره زنده نگه داشتن زبان‌های اصیل کُردی است.
سراب روانسر: فرمانده انتظامی شهرستان پاوه گفت: فرمانده انتظامی شهرستان پاوه از کشف ۴۰۰ متر پارچه و ۶۰ کیلوگرم مغز گردوی قاچاق در شهر نوسود خبر داد.
سراب روانسر: رئیس اداره بهزیستی پاوه گفت: تعدادی از کارشناسان انجمن اتیسم کشور به منظور ارتقاء سلامت خانواده‌ها و افزایش اطلاعات آنان در مورد اُتیسم در پاوه حضور یافتند.
سراب روانسر: مدیر امور آبفای شهری شهرستان روانسر از تجهیز وتعویض الکتروپمپ شناور چاه اصلی آب محله منصور آقایی شهر شاهو خبر داد.
سراب روانسر: سرپرست فرمانداری روانسر گفت: جوانان ارزشمندترین سرمایه های اجتماعی کشور هستند و حفظ این سرمایه ها برای ما مهم است.
سراب روانسر: غار «قوری قلعه»، در استان کرمانشاه با قدمتی حدود ۶۵ میلیون سال، بزرگ‌ترین غار آبی در آسیا و طولانی‌ترین غار در ایران محصوب می شود
سراب روانسر: رئیس بنیاد ملی نخبگان استان کرمانشاه با بیان اینکه 47 درصد جمعیت این استان نخبه هستند، گفت: 73 درصد از نخبگان استان در شهرستان کرمانشاه سکونت دارند.
سراب روانسر: نمایندگان مجلس از پاسخ های وزیر نفت به سوال نماینده ایذه در مورد خدمات گازرسانی به روستاها و بخش های مختلف کشور قانع شدند.
سراب روانسر: نماینده مردم پاوه در مجلس خواستار گازرسانی به مناطق روستایی حوزه انتخابیه خود براساس برنامه توسعه ششم شد.
سراب روانسر: مسئول دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان کرمانشاه، با گرامیداشت اعیاد شعبانیه گفت: اعتقاد به مهدویت یک حقیقت قرآنی و روایی است.
سراب روانسر: رییس بهداشت و درمان جوانرود گفت: باید با آموزش و فرهنگ سازی در تغییر سبک زندگی و تغذیه مناسب و ورزش از دوران نوجوانی و جوانی به ارتقاء تندرستی و پیشگیری از بیماری ها کمک کنیم.
سراب روانسر: نماینده مردم پاوه در مجلس خطاب به وزیر کشور خواستار بازگشایی تبادلات مرزی کولبران شد و افزود: چرا اجازه می‌دهید سایر کشورها جای ما را در مبادلات مرزی بگیرند و کالاهای کشاورزی و صنعتی ایرانی را به نام خودشان به بازارهای جهانی عرضه کنند؟

صفحه‌ها