آخرین اخبار

28. تير 1394 - 17:35   |   کد مطلب: 285264
سراب روانسر: ماموستا ملا یحیی شهبازی عنوان نمود: ملت ایران اسلامی هراسی از توان نظامی دشمنان ندارد و این توان نظامی ما است که دشمنان را سردرگم ساخته است.

به گزارش سراب روانسر، عضو شورای روحانیت شهرستان روانسر در گفتگو با سراب روانسر عنوان داشت، ملت بزرگ ایران اسلامی در طول عمر انقلاب به صورت مداوم مورد هجوم خیل تهدیدات و تحریم های مختلف از سوی دشمنان بخصوص آمریکا و دست نشاندگانش قرار داشته، اما همیشه دشمنان این مرز و بوم در این تقابل شکست خورده بوده اند.

 

 

ماموستا شهبازی افزود: این بار نیز استکبار چوب کارشکنی های خود را خواهد خورد، زیرا که ملت مسلمان ایران اسلامی هیچ هراسی از قدرت استکبار ندارد و هیچگاه اسرار نظامی خود را که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد در اختیار دشمنانی که از این قدرت سردرگم شده اند و قصد دارند به هر نحوی این توان با توطئه های مختلف بکاهند قرار نخواهد داد.

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر خاطر نشان کرد: مباحث نظامی ایران اسلامی هیچ رابطه ای با مبحث مذاکرات هسته ای این کشور نداشته و این تلاش دشمنان برای دست یابی به اسرار بنیه های دفاعی تلاشی بیهوده ای است، زیرا که امنیت هر کشوری در برابر دشمنانش به همین اسرار وابسته است.

 

ماموستا شهبازی در پایان رهنمودها و بیانات مقام معظم رهبری در بحث مباحث هسته ای، صبر و دعای خیر مردمان ایران اسلامی و تیم مذاکره کننده را برگ برنده توافق موجود و مشخصه وحدت دانست.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی