آخرین اخبار

19. آذر 1394 - 12:02   |   کد مطلب: 288257
سراب روانسر: حضور پرشور و بصیرت مندانه ی مردم شریف روانسر در یادواره شهدای این شهرستان ضمن تجدید بیعت با ولایت، بار دیگر ثابت نمود مردم منطقه اورامانات پای عهدی که باخدای بزرگ بسته و با خون شهیدان پیشمرگ مسلمان کُرد امضاء نموده‌اند استوار هستند.

به گزارش سراب روانسر، سرهنگ اله دانه فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر در پی حضور کم نظیر و مثال‌زدنی مردم شهرستان روانسر در یادواره غرورآفرین "لاله های سرخ عرش نشین دروازه اورامانات" پیام تشکری صادر کرد.

 

متن این پیام به شرح ذیل می باشد.

 

                 بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

حمد و سپاس خدای بزرگ مهربان که ما را امت پیامبری قرارداد که سیره نبوی ایشان و اهل‌بیت کرام مایه عزت و فخر تمام مسلمانان می‌باشد.

 

بی‌شک روحیه‌ی ایثار و شهادت طلبی مسلمین در همه اعصار همواره سدی آهنین در مقابله با هجمه دشمنان قسم‌خورده اسلام بوده است و نمونه بارز آن در طول عمر بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر همگان آشکار گردیده و وظیفه همه ما تقویت این روحیه اسلامی در میان جوانان نسل حاضر و هویت بخشی به این نسل می‌باشد.

 

حضور پرشور، بصیرت مندانه  و بی‌مانند مردم شریف شهرستان روانسر در یادواره شهدای این شهرستان و مراسم تجدید بیعت با ولایت، بار دیگر ثابت نمود مردم منطقه اورامانات با عهدی که باخدای بزرگ بسته و با خون شهیدان پیشمرگ مسلمان کُرد امضاء نموده‌اند استوار هستند و به دشمنان قسم‌خورده خود ماندگارترین پیام را دادند که " هرگز اجازه نخواهند دادند دشمن با پروژه ننگین نفوذ به اهداف شوم خویش دست یابد ".

 

اینجانب به‌عنوان خدمتگذار کوچک بسیج در شهرستان روانسر از حضور خالصانه و خاضعانه اقشار مختلف مردم شریف منطقه اورامانات در این مراسم بزرگ و همچنین از خانواده‌ های معظم شهدا و اقدام شایسته فرزندان برومند شهدای این منطقه در اجرای برنامه تجدید بیعت با امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) صمیمانه سپاسگزاری نموده و امیدوارم خداوند بزرگ و مهربان همه ما را در سایه تعالیم حیات‌بخش اسلام و قران و ائمه هدی (ع) با رهبری‌های حکیمانه امام خامنه‌ای عزیز (مدظله) درحرکت در مسیر نورانی شهدا و امام شهدا پیروز و سربلند و منصور گرداند.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی