آخرین اخبار

1. دى 1394 - 20:26   |   کد مطلب: 288421
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر حوادث و اتفاقات سال 88 و نهم دی ماه را تخلفی دانست که تا ابد در تاریخ ثبت شده و محکوم خواهد ماند.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در گفت و گو با سراب روانسر با بیان اینکه خط قرمز جامعه ایران اسلامی سخنان و بیانات رهبری است حوادث سال 88 را محکومِ در تاریخ دانست.

 

 

 

فرماندار روانسر با بیان اینکه تمامی مدیران نظام جمهوری اسلامی بایستی تحت فرمان رهبر انقلاب باشند افزود: بی شک هیچ یک از مدیران نظام جمهوری اسلامی هیچ گاه اجازه نفوذ عده ای سودجو را در نظام نخواهند داد.

 

 

وی با اشاره به حوادث سال 88 و بالطبع آن نهم دی عنوان داشت: در تمامی مراسمات و راهپیمایی هایی که برگزار می شود عده ای افراد سودجو قصد دارند تا با حضور در اینگونه تجمعات، بصورت آشکار و یا پنهان در تجمعات و راهپیمایی ها اهداف غیر معقولی را در پیش گیرند که حوادث سال 88 از آن دسته اتفاقات بود.

 

 

فرماندار شهرستان روانسر در پایان با بیان اینکه افرادی که حوادث سال 88 را به وجود آوردند در تاریخ محکوم هستند افزود: حتی اگر حوادث سال 88 در اذهان عمومی پاک شود تاریخ هیچ گاه آن حوادث را از یاد نخواهد برد چرا که آنان محکومان در تاریخ اند.

 

 

دیدگاه‌ها

ماشالله به این فرماندار تدبیر و امید!!!!!!!!!!! متاسفم

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی