آخرین اخبار

3. دى 1394 - 9:07   |   کد مطلب: 288431
سراب روانسر: جلسه ستاد هماهنگی برنامه های هفته وحدت و حماسه دشمن شکن 9 دی در شهرستان روانسر برگزار شد.

به گزارش سراب روانسر، با حضور جمعی از مسئولین شهرستان روانسر جلسه ستاد هماهنگی مراسم وحدت آفرین و دشمن شکن هفته وحدت و یوم الله 9 دی در شهرستان روانسر برگزار شد.

 

 

در این جلسه بساطعلی نوری معاون فرمانداری شهرستان روانسر با تبریک هفته وحدت عنوان داشت: در این ایام فرخنده باید از تمامی توان خود استفاده نماییم و هر چه در توان داریم برای هر چه با شکوه تر برگزار کردن این جشن بزرگ قرار دهیم.

 

 

معاون فرماندار روانسر با بیان اینکه امروزه داعش در حال ترویج یک اسلام دروغین است و همچنین بحث تفرقه افکنی دشمنان اسلام بیش از پیش شده است عنوان داشت: بایستی به همگان و دشمنان اسلام ثابت نمود که دین اسلام دین اتحاد و برادری است.

 

 

در ادامه ی این جلسه سرهنگ الهیاری فرمانده انتظامی شهرستان عنوان داشت: تمامی تلاش ما و پرسنل نظامی و انتظامی شهرستان در بحث امنیت و نظم دهی به وضعیت ترافیک شهرستان به نحو مطلوب انجام خواهد گرفت که امیدواریم به یاری خداوند در این زمینه مشکلی نداشته باشیم.

 

وی یکی از موضوعات اصلی که باید در جشن هفته وحدت مورد تأکید قرار بگیرد را موضوعات جنایتی و تکفیری دانست و افزود: تکفیری ها امروزه با ترویج افکار غلط خود در فضای مجازی و حقیقی مشغول به فعالیت می باشند که این امر بایستی مورد دقت و توجه ویژه قرار گیرد.

 

سرهنگ اله دانه فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن ایام فرخنده و سراسر نور میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت (ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق (ع) بر هر چه با شکوه تر برگزار کردن جشن بزرگ جشن هفته وحدت در سطح شهرستان تأکید نمود.

 

 

اله دانه با بیان اینکه دشمن امروزه در حال رخنه و نفود در بلاد اسلامی است تأکید نمود: به یاری خداوند قصد داریم مراسم جشن وحدت را با حضور آیت الله علما امام جمعه استان کرمانشاه روز 7 دی ماه در مسجد جامع شهرستان برگزار کنیم که انتظار داریم هر مسئول و اداره ای در حد بضاعت و توان خود برای این مراسم کاری انجام دهد.

 

 

اله دانه در ادامه حماسه 9 دی را روز تجدید بیعت دوباره با انقلاب دانست و تصریح داشت: به برکت سیدالشهدا نسل سوم انقلاب توانستند دشمنان این انقلاب را بار دیگر شکست دهند.

 

 

فرمانده سپاه شهرستان روانسر با بیان اینکه هر کس که دل در گرو امام (ره) و انقلاب دارد بایستی در مراسم 9 دی شرکت کند افزود: انتظار این است با توجه به شرایط امروز و بحث نفوذ و استحاله و تلاش دشمن برای دو قطبی کردن مردم با بصیرت و بینش مانع از این اقدامات شوند.

 

 

اهم برنامه های این جلسه، علاوه بر آذین بندی شهر بمناسبت میلاد پیامبر (ص)،عبارت بود از: برگزاری جشن هفته وحدت، برگزاری مراسم 9 دی در مسجد جامع شهرستان در روز نهم دی ماه، زنگ بصیرت و دشمن شناسی در مدارس شهرستان، نشست و هم اندیشی بسیج اساتید و برگزاری مسابقات فرهنگی و ارسال مقالات در رابطه با 9 دی.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی