آخرین اخبار

3. دى 1394 - 22:19   |   کد مطلب: 288449
سراب روانسر: دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر تحرکات داخلی کشور را حاصل تراوش افکاری از دولت ها چون آمریکا و اسرائیل دانست که با بینش و اتحاد مردم رو به رو شد.

به گزارش سراب روانسر، ملا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در گفت و گو با سراب روانسر عنوان داشت: تاریخ ایران اسلامی همیشه در دلِ خود حوادث و اتفاقاتی را حمل می کند که می توان برخی از آنها را به فال نیک گرفت و به معنای واقعی مشتی محکم بر دهان یاوه گویان از آن ها نام برد.

 

 

 

شهبازی با بیان اینکه حوادث سال 88 برگرفته از تفکرات و برنامه های آمریکا و اسرائیل بود تصریح داشت: جمهوری اسلامی ایران از دو جهت دشمنان خاص خود را دارد، آمریکا و اسرائیل دشمنان دو سویه برای ایران می باشند یکی از جانب اسلامی بودن و دیگری از جانب انقلابی بودن این نظام همیشه در صدد بوده اند به نوعی در امورات مملکت دخالت کنند.

 

 

وی افزود: سال 88 برخی با افکار و عقاید پوشالین قصد داشتند که آتش را در جامعه روشن کنند و دشمنان با دامن زدن به این فتنه تلاش کردند که نیت های شوم خود را عملی نمایند، اما با وجود رهبر فرزانه و مردم فهیم ایران اسلامی در روز نهم دی، تمامی نقشه های آنان، از جمله آمریکا و اسرائیل نقش بر آب شد و بار دیگر مردم ثابت کردند که هیچ گاه فریبِ حیله گران را نخواهند خورد.

 

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در پایان عنوان داشت: خدا را شاکریم در جامعه ای زندگی می کنیم که در آن امنیت حرف اول را می زند و در سایه درایت مقام عظمای ولایت و وجود بینش و بصیرتِ همراه با اتحادِ ما بین مردم، دستِ جهانخوران و فتنه گران برای همیشه از نظام مفدس جمهوری اسلامی ساقط خواهد ماند.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی