آخرین اخبار

4. دى 1394 - 11:41   |   کد مطلب: 288456
سراب روانسر: امام جمعه شهرستان روانسر با بیان اینکه حوادث سال 88 در تاریخ ثبت است و فراموش نمی شود عنوان داشت: 9 دی را باید انقلابی دیگری در تاریخ این نظام دانست.

به گزارش  سراب روانسر، ماموستا غفوری امام جمعه شهرستان روانسر در گفت و گو با سراب روانسرضمن گرامیداشت حماسه 9 دی عنوان داشت: فتنه ی آشوبگران در سال 88 که جمعی نابخرد و فریب خورده نقشه های شوم آمریکا و اسرائیل را در دست داشتند با بینش و بصیرت مردم در نهم دی ماه رو به رو شد

 

 

 

امام جمعه شهرستان عنوان داشت:  این فتنه و آشوب تا جای پیش رفت که در عاشورای همان سال به ساحت امام حسین (ع) و همه بزرگان دین توهین شد که با حضور دشمن شکن مردم ایران اسلامی و رهبری حکیمانه ی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) توطئه و فتنه ی طرح ریزی شده نقش برآب شد.

 

 

غفوری تصریح نمود: حماسه ۹ دی از جمله میدان‌هایی بود که مردم با حضور خود برای دفاع از انقلاب و حمایت از رهبر و اسلام به عرصه آمدند و باید آن را انقلاب دیگری در تاریخ این مملکت دانست.

 

 

وی عنوان داشت: فتنه گران غافل از بینش، بصیرت، حکمت و قدرت لایزال خداوند بودند اما همانگونه که خداوند در قرآن مجید می فرمایند: " وَيَمْكُرُونَ وَيَمْكُرُ اللَّهُ وَاللَّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ‏ " تدبیر خداوند بر این بود که نقشه ی شوم آنان با حماسه 9 دی برچیده شود.

 

 

امام جمعه شهرستان در پایان افزود: بزرگترین درسی که از "نهم دی" می‌توانیم بگیریم، درس ولایت‌پذیری مردم بود و باید از این مردم تشکر داشته باشیم که در هرکجای دنیا صدای غیر انسانی و غیر خدای برخیزد آن را محکوم و در نطفه خاموش خواهند کرد

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی