آخرین اخبار

9. دى 1394 - 0:07   |   کد مطلب: 288505
سراب روانسر: برخی از مسئولین و سیاسیون شهرستان روانسر در گفتگوهایی حماسه 9 دی ماه را محکوم در تاریخ دانستند و از آن بعنوان انقلابی دیگر در تاریخ این سرزمین یاد کردند.

به گزارش سراب روانسر، در گفتگوهایی برخی از مسئولین و سیاسیون شهرستان روانسر حماسه 9 دی ماه را محکوم در تاریخ دانستند و از آن بعنوان انقلابی دیگر در تاریخ این سرزمین یاد کردند.

 

 

9 دی نقطه عطفی در تاریخ ایران است و آن را باید انقلابی دیگر دانست

 

 

ماموستا غفوری امام جمعه شهرستان روانسر در گفت و گو با سراب روانسر ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی عنوان داشت: فتنه ی آشوبگران در سال 88 که جمعی نابخرد و فریب خورده نقشه های شوم آمریکا و اسرائیل را در دست داشتند با بینش و بصیرت مردم در نهم دی ماه رو به رو شد

 

امام جمعه شهرستان عنوان داشت:  این فتنه و آشوب تا جای پیش رفت که در عاشورای همان سال به ساحت امام حسین (ع) و همه بزرگان دین توهین شد که با حضور دشمن شکن مردم ایران اسلامی و رهبری حکیمانه ی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) توطئه و فتنه ی طرح ریزی شده نقش برآب شد.

 

غفوری تصریح نمود: حماسه ۹ دی از جمله میدان‌هایی بود که مردم با حضور خود برای دفاع از انقلاب و حمایت از رهبر و اسلام به عرصه آمدند و باید آن را انقلاب دیگری در تاریخ این مملکت دانست.

 

وی عنوان داشت: فتنه گران غافل از بینش، بصیرت، حکمت و قدرت لایزال خداوند بودند اما همانگونه که خداوند در قرآن مجید می فرمایند: " وَيَمْكُرُونَ وَيَمْكُرُ اللَّهُ وَاللَّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ‏ " تدبیر خداوند بر این بود که نقشه ی شوم آنان با حماسه 9 دی برچیده شود.

 

امام جمعه شهرستان در پایان افزود: بزرگترین درسی که از "نهم دی" می‌توانیم بگیریم، درس ولایت‌پذیری مردم بود و باید از این مردم تشکر داشته باشیم که در هرکجای دنیا صدای غیر انسانی و غیر خدای برخیزد آن را محکوم و در نطفه خاموش خواهند کرد.

 

ارزشهای انقلاب را نباید جدای از جمهوری اسلامی بدانیم

 

به گزارش سراب روانسر، نعمت اله منوچهری نماینده مردم پاوه و اورامانات در رابطه با حماسه نهم دی ماه عنوان داشت: عنوان داشت: حماسه نهم دی به عنوان آنکه در آن روز جریاناتی در مسیری غیر از مسیر اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی در حرکت بود ، به وقوع پیوست.

 

دکتر نعمت الله منوچهری افزود: ما با تابع و پیرو بودن از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ارزشهای انقلاب را جدای از جمهوری اسلامی نمی دانیم.

 

وی با بیان اینکه آرمانهای انقلاب را باید در نظام جمهوری اسلامی حفظ کنیم گفت: جمهوری اسلامی حاصل خون شهیدان و حاصل حماسه های انقلابی است.

 

منوچهری در پایان گفت: در روز نهم دی ماه، ملت همیشه در صحنه مسیر انقلاب و جمهوری اسلامی را به مسیر اصلی خود بازگردانند و حمایت قاطع و تام خود را به رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.

 

 

    9 دی، انقلابِ نسل سوم و چهارم جوانان بود، همآنهایی که مُشتی بر دهان فتنه گران زدند

 

سرهنگ اله دانه فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر در گفت و گو با سراب روانسر ضمن گرامیداشت حماسه دشمن شکن 9 دی ماه، عنوان داشت: ملت ایران اسلامی و بخصوص جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب مشت محکمی بر دهان فتنه گران و حامیان استکباری آنها یعنی آمریکا، انگلیس و اسرائیل  زدند.

 

اله دانه با بیان اینکه روز9 دی ماه روز بصیرت و دشمن شناسی و روز تجدید پیمان با آرمان های امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و شهدا بود تصریح داشت: در آن روز عاشوار به کمک ما آمد چرا که جسارتِ فتنه گران به عاشوار و امام عاشورایان باعثِ خروشِ عظیم مردم شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر عنوان نمود: فتنه ی 88 منحصر به حضور عده ای در خیابان ها نبود بلکه ناشی از یک بیماری بود که با اقدامات سیاسی قابل دفع شدن نبود و به یک سیل و خروش عظیم مردمی نیاز داشت که بحمدالله اینچنین هم شد.

 

وی با بیان اینکه روز نهم دی ماه در تاریخ این نظام ثبت و ضبط شده است و آنرا باید انقلاب نسل سوم و چهارم دانست یادآور شد: روزها بطور طبیعی و به خودی خود همانند هم می باشند، و این انسانها، اراده ها و مجاهدت ها هستند که یک روز را از میان سایر روزها متمایز و برجسته می کند و بعنوان شاخص و پرچم نگاه میدارد.

 

سرهنگ اله دانه فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر در پایانعنوان داشت: امید است مردم با حضور در مراسم نهم دی ماه، بار دیگر مشت محکمی بر دهان فتنه گران و ایادی استکباری آنها بزنند چرا که مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و انگلیس خواهان نفوذ فتنه و استحاله در این نظام و دوقطبی کردن جامعه هستند همان هایی که در جنگ نتوانستند راه به جایی ببرند اما امروزه با تعامل و دیپلماسی می خواهند به آن دست یابند.

 

تاریخ هیچگاه حوادث 9 دی را فراموش نخواهد کرد

 

حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در گفت و گو با سراب روانسر با بیان اینکه خط قرمز جامعه ایران اسلامی سخنان و بیانات رهبری است حوادث سال 88 را محکومِ در تاریخ دانست.

 

فرماندار روانسر با بیان اینکه تمامی مدیران نظام جمهوری اسلامی بایستی تحت فرمان رهبر انقلاب باشند افزود: بی شک هیچ یک از مدیران نظام جمهوری اسلامی هیچ گاه اجازه نفوذ عده ای سودجو را در نظام نخواهند داد.

 

وی با اشاره به حوادث سال 88 و بالطبع آن نهم دی عنوان داشت: در تمامی مراسمات و راهپیمایی هایی که برگزار می شود عده ای افراد سودجو قصد دارند تا با حضور در اینگونه تجمعات، بصورت آشکار و یا پنهان در تجمعات و راهپیمایی ها اهداف غیر معقولی را در پیش گیرند که حوادث سال 88 از آن دسته اتفاقات بود.

 

فرماندار شهرستان روانسر در پایان با بیان اینکه افرادی که حوادث سال 88 را به وجود آوردند در تاریخ محکوم هستند افزود: حتی اگر حوادث سال 88 در اذهان عمومی پاک شود تاریخ هیچ گاه آن حوادث را از یاد نخواهد برد چرا که آنان محکومان در تاریخ اند.

 

 

    تحرکات داخلی کشور حاصل افکار دولت های آمریکایی-اسرائیلی است

 

 

به گزارش سراب روانسر، ملا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در گفت و گو با سراب روانسر عنوان داشت: تاریخ ایران اسلامی همیشه در دلِ خود حوادث و اتفاقاتی را حمل می کند که می توان برخی از آنها را به فال نیک گرفت و به معنای واقعی مشتی محکم بر دهان یاوه گویان از آن ها نام برد.

 

شهبازی با بیان اینکه حوادث سال 88 برگرفته از تفکرات و برنامه های آمریکا و اسرائیل بود تصریح داشت: جمهوری اسلامی ایران از دو جهت دشمنان خاص خود را دارد، آمریکا و اسرائیل دشمنان دو سویه برای ایران می باشند یکی از جانب اسلامی بودن و دیگری از جانب انقلابی بودن این نظام همیشه در صدد بوده اند به نوعی در امورات مملکت دخالت کنند.

 

وی افزود: سال 88 برخی با افکار و عقاید پوشالین قصد داشتند که آتش را در جامعه روشن کنند و دشمنان با دامن زدن به این فتنه تلاش کردند که نیت های شوم خود را عملی نمایند، اما با وجود رهبر فرزانه و مردم فهیم ایران اسلامی در روز نهم دی، تمامی نقشه های آنان، از جمله آمریکا و اسرائیل نقش بر آب شد و بار دیگر مردم ثابت کردند که هیچ گاه فریبِ حیله گران را نخواهند خورد.

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در پایان عنوان داشت: خدا را شاکریم در جامعه ای زندگی می کنیم که در آن امنیت حرف اول را می زند و در سایه درایت مقام عظمای ولایت و وجود بینش و بصیرتِ همراه با اتحادِ ما بین مردم، دستِ جهانخوران و فتنه گران برای همیشه از نظام مفدس جمهوری اسلامی ساقط خواهد ماند.

 

 

حماسه 9 دی خط بطلانی است بر دهان یاوه گویی سران فتنه
 
 

 نظیف محمدی نامزد دهمین دور مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار سراب روانسر در رابطه با فتنه 88 عنوان داشت: اعتقاد بنده بر این می باشد که فتنه 88 برگرفته از جریانها و سیستیم استکبار جهانی برای براندازی نظام بود.

 

وی عنوان داشت: مردم هوشیارند و  هیچ وقت در مقابل رهبر و آرمانهای نظام نخواهند ایستاد و نخواهند گذاشت با دستان استکبار، خون هزاران شهید در ایران اسلامی و مخصوصاً در منطقه اورامانات به فراموشی سپرده شود و همانطور که شاهد بودیم دست فتنه گران 88 کوتاه ماند.

 

نظیف محمدی عنوان داشت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند 9 دی به یکی از قله های تاریخ انقلاب اسلامی تبدیل شده است و در تاریخ ماندگار شد و حجت را برای فتنه گران که به دنبال براندازی نظام بودند تمام کرد.

 

وی عنوان داشت: حماسه 9 دی روز بیعت واقعی مردم با رهبری و آرمانهای نظام بود و خط بطلانی بر دهان یاوه گویی سران فتنه و اربابان آنان در کشورهای استکباری بود.

 

نظیف محمدی نامزد دهمین دور انتخابات مجلس در حوزه پاوه و اورامانات در پایان با بیان اینکه نهم دیماه تجلی قدرت خدا با حضور مردم در یک حرکتی تاریخ و ماندگار بود تصریح داشت: وظیفه ما ضمن لبیک به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) این است که در راهپیمایی 9 دی حضور پیدا کنیم و قطعأ مردم منطقه اورامانات به مانند سایر مردم ایران اسلامی همچون سال های قبل ولو پرشور تر در راهپیمایی شرکت خواهند کرد.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی