آخرین اخبار

12. دى 1394 - 14:35   |   کد مطلب: 288539
ملا یحیی شهبازی در واکنش به اقدام ننگین آل سعود؛
اعدام شیخ نمر توسط دولت منفور آل سعود قطعاً برای آنها گران تمام خواهد شد
سراب روانسر: ملا یحیی شهبازی در پی اعدام شیخ نمر توسز دولت عربستان، ضمن ابراز تأسف فراوان از این اقدام ننگین اعلام نمود: اعدام شیخ نمر توسط دولت منفور آل سعود قطعاً برای عربستان گران تمام خواهد شد

به گزارش سراب روانسر، ملا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در گفت و گو با سراب روانسر، ضمن ابراز تأسف فراوان از اقدام ننگین و تروریستی دولت آل سعود در اعدام شیخ نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان عنوان داشت: اعدام شیخ نمر لکه ننگی برای مقامات آل سعود است.

 

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر با بیان اینکه این اقدام برای دولت عربستان گران تمام خواهد شد، عنوان داشت: اعدام شیخ نمر باعث می شود که بسیاری از مسلمانان جهان بر علیه این اقدام قیام کنند.

 

وی ادامه داد: کاملا واضح است دولت عربستان با اجرای چنین حکم هایی تیشه به ریشه خود می زند و این اعمال باعث سقوط و نابودی حکومت آل سعود خواهد شد.

 

شهبازی با اشاره به حدیث " موتُ العالِم موتُ العالَم " تصریح داشت: اعدام شیخ نمر اگر چه برای دولت عربستان با تحریک دستهای پشت پرده رضایت بخش است اما برای دولت آل سعود که خود را مرکز دین و ادیان می دانند و اکنون در آن کشت و کشتار و حمله به کشورهای بی دفاع و مظلوم صورت می پذیرد بی شک باعث نابودی آنها خواهد شد.

 

 

ماموستا شهبازی در پایان ضمن محکومیت اعدام شیخ نمرتصریح کرد: مسلمانان باید در رابطه با اقدامات دولت ننگین عربستان مقابله کنند و این دولت منفور و تروریستی بایستی مورد بازخواست قرار گیرند.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی