آخرین اخبار

12. دى 1394 - 15:08   |   کد مطلب: 288540
سراب روانسر: امام جمعه موقت بخش شاهو ضمن محکومیت اقدام آل سعود در اعدام رهبر شیعیان عربستان عنوان داشت: دولت عربستان بر اساس ذهنیت قاصر خود دست به اقدامات تروریسی خواهد زد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا محمود محمودی امام جمعه اهل سنت بخش شاهو محله قشلاق در گفت و گو با سراب روانسر ضمن محکومیت اقدام آل سعود در اعدام شیخ نمر عنوان داشت: دولت عربستان بر حسبِ ذهنیت و خوی حیوانیت خود شیخ نمر را به شهادت رساند است.

 

 

 

امام جمعه اهل سنت بخش شاهو با بیان اینکه از دیدگاه علمای اهل سنت این اقدام محکوم است و باید دولت عربستان مجازات شود افزود: دولت عربستان با هم پیمانی با تروریست ها خوی درندگی و حیوانیت را در پیش گرفته است که مایه ننگ است.

 

 

وی با بیان اینکه دولت عربستان بدنیال ایجاد تفرقه در میان جوامع اسلامی می باشد تصریح داشت: جوامع اسلامی اعم از شیعه و سنی هیچ گاه بدنبال خون و خونریزی نبوده اند، اما امروزه فرزند خوانده ی آمریکایی-اسرائیلی به اسم آل سعوده زاده شده است و اینگونه به خیال خام خود بدنبال تفرقه افکنی در میان جامعه اسلامی است.

 

 

ماموستا محمودی افزود: نباید جوامع اسلامی در مقابل اینگونه اقدامات دولت عربستان ساکت بنشیند و بایستی در مجامع بین المللی مورد بازخواست قرار گیرند.

 

 

امام جمعه اهل سنت بخش شاهو در پایان بار دیگر ضمن ابراز تأسف و محکومیت این اقدام فجیع یادآور شد: باید فراموش نکرد که اسلام واقعی و اسلام ناب هیچ گاه بدنبال کشت و کشتار نبوده و باید گفت که عربستان بویی از اسلام نبرده است.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی