25. دى 1394 - 11:41   |   کد مطلب: 288734
سراب روانسر: کوروش ملکی دروازه بان لیگ یکِ فوتبال کشور ضمن گلایه از مسئولین استان کرمانشاه، از موفقیت های خود در طی دوران حرفه ای فوتبالش می گوید.
کوروش ملکی دروازه بان فوتبال کشور

به گزارش سراب روانسر، کوروش ملکی دروازه بان اولِ، تیم مس کرمان در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر با اشاره به موفقیت های خود در عرصه فعالیت یازده ساله ی ورزشی خود، بزرگترین هدفش را حضور در عرصه های بین المللی فوتبال و کسب افتخار برای غرب کشور خصوصأ شهرستان روانسر می داند.

 

 

ملکی متولد سال 1370 از روستای تپه لری از توابع شهرستان روانسر می باشد، که پس از اخذ مدرک دیپلم در مدارس شهرستان روانسر، از سال 84 بصورت رسمی فعالیت ورزشی خود را آغار کرد.

 

کوروش ملکی

 

دروازه بان حال حاضر تیم مس کرمان در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر عنوان داشت: در سالهای 85-84 با حضور در تیم جوانان شیرین فراز(بعثت کرمانشاه) بعنوان قهرمانی در لیگ استان دست یافتم و با توجه به عملکرد خوبی که داشتم، مورد توجه بسیاری از تیم های دیگر از لیگ دسته یک بودم.

 

 

ملکی با بیان اینکه پس از قهرمانی با تیم شیرین فراز برای مدت 5 سال در تیم جوانان پیکان زیر نطر مربی هایی همچون حمید درخشان، اصغر مدیر روستا، محمد احمد زاده، حمید علی دوستی  و در لیگ برتر با مربیگری فرهاد کاظمی ادامه فعالیت داده است افزود: در نیم فصل آخر حضورم در پیکان بصورت قرضی با تیم لیگ برتری مس سرچشمه با هدایت اصغر شرفی بار دیگر وارد لیگ برتر شدم و چندین بازی در لیگ برتر انجام دادم.

 

 

این جوانِ آینده دار روانسری پس از حضور در لیگ برتر و درخشش در ورزش کرمان مورد توجه سایر تیم های کرمانی قرار گرفت و بسیاری از تیم های دیگر خواهان به خدمت گرفتن وی بودند تا اینکه به مس رفسنجان رفت، و باز هم در نیمه ی راه از سوی یک تیم لیگ برتری، یعنی پدیده ی مشهد پیشنهاد داشت و برای مدتی هر چند کوتاه به مشهد رفت. و با توجه به مشکلات پیش آمده موفق به بازی نشد تا اینکه جهت انجام خدمت سربازی عازم تیم نیروی زمینی تهران شد.

 

 

کوروش ملکی

 

 

20 بازی 13 کلین شیت/بهترین دروازه بان لیگ یک در دو فصل پیاپی

 

 

ملکی با بیان اینکه روزهای حضور در تیم نیروی زمینی روزهای اوج گرفتن فعالیت فوتبالیش بود بیان داشت: در طول دوران حضورم در نیرو زمینی روزهای خوبی را سپری کردم و موفق شدم در پایان فصل بعنوان بهترین دروازبان فصل شناخته شوم و همین امر موجب شد تا در نیمه ی راه از جانب تیم  لیگ برتری ، سایپا و مس کرمان پیشنهاد داشته باشم اما با توجه به اینکه بعنوان سرباز در تیم نیروی زمینی مشغول به فعالیت بودم نمی توانستم از تیم جدا شوم.

 

 

سنگربان روانسری تیم مس کرمان عنوان نمود: قبل از حضور من در تیم نیروی زمینی این تیم از لحاظ خط دفاعی چندان وضعیت مطلوبی نداشت اما در 20 بازی که دروازه بان این تیم بودم موفق شدم در 13 بازی دروازه ی تیمم را بسته نگهدارم.

 

 

وی عنوان داشت: پس از اتمام دوران سربازی، در فصل 95-94 بار دیگر به کرمان بازگشتم و اینبار در تیم مس کرمان زیر نظر وینگو بگوویچ روزهای خوبی را سپری می کنم و اکنون پس از پایان نیم فصل، تیم مس در رده سوم جدول قرار دارد و با کمترین گل خورده بهترین عملکرد را در میان سایر رقبا داشته ام.

 

 

 

گلر تیم مس کرمان در مورد وضعیت کنونی تیمش به خبرنگار سراب روانسر گفت: خوشبختانه تیم مس کرمان از لحاظ فنی توان و قدرت بالایی دارد و در پایان نیم فصل جایگاه خوبی را در جدول داریم و من به این امیدوارم در پایان فصل با قهرمانی در لیگ یک، جواز حضور در لیگ برتر را بدست آوریم.

 

 

از پرسپولیس پیشنهاد دارم/آرزویم لژیونر شدن است

 

 

دروازه بان تیم کرمانی عنوان نمود: با توجه به اینکه در این نیم فصل 95-94 عملکرد خوبی را در لیگ یک داشته ام و در 8 بازی متوالی دروازه ام را بسته نگه داشته ام، از طرف باشگاه پرسپولیس پیشنهادهای به من داده شده است، اما مسئولین و کادر فنی مس کرمان با این درخواست موافقت نکردند.

 

 

 کورش ملکی عنوان نمود: قطعأ هر کس در عرصه و حیطه ی فعالیت خود هدفش ضمن خدمت به جامعه، افتخار آفرینی برای سربلندی ایران اسلامی می باشد و من امیدورام با حضور در تیم ملی و لژیونر شدن بتوانم برای کشورم ایران و مردم غرب کشور افتخار آفرین باشم.

 

 

کوروش ملکی دروازه بان روانسری تیم مس کرمان در پایان ضمن گلایه از مسئولین استان کرمانشاه و شهرستان روانسر عنوان نمود: تمام هدفم همانطور که گفتم خدمت به فوتبال ایران و کسب افتخار برای منطقه غرب کشور علی الخصوص مردم شهر و دیارم روانسر می باشد اما با نهایت تأسف باید بگویم که، مسئولین استان حتی من را نمی شناسند.

 

 

 

تصاویر تکمیلی: 
کوروش ملکی دروازه بان فوتبال کشور
کور
کوروش ملکی دروازه بان فوتبال کشور