آخرین اخبار

11. بهمن 1394 - 7:55   |   کد مطلب: 288893
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر از افتتاح بیش از 40 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در شهرستان روانسر همزمان با دهه فجر خبر داد.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر عنوان داشت: 42 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در شهرستان روانسر همزمان با دهه مبارکه فجر به بهره برداری می رسد.

 

 

 

 

 

فرماندار شهرستان با بیان اینکه برای اجرای این طرحها 28 میلیارد و 293 میلیون ریال هزینه شده افزود: این طرح ها زمینه اشتغال 25 نفر را نیز فراهم نموده اند.

 

ویسمرای تصریح نمود: اجرای 16 طرح سیستم آبیاری تحت فشار در سطح 80 هکتار از اراضی شهرستان با پنج میلیارد و 565 میلیون ریال اعتبار و اشتغالزایی 21 نفر و بهره برداری از طرح پرواربندی بره 200 راسی روستای مسکین آباد با دو میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار و اشتغالزایی 4 نفر طرحهای قابل افتتاح این شهرستان در بخش کشاورزی است.

فرماندار روانسر در ادامه از افتتاح گازرسانی به دو روستای قوری قلعه و قلعه گاه بخش شاهو با بهره مندی 277 خانوار و بیش از یک هزار و 200 نفر جمعیت با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و 840 میلیون ریال اعتبار خبر داد.

ویسمرادی همچنین به بهره برداری از طرح آبرسانی به مجتمع کانی پاشا و ده سرخ با بهره مندی 47 خانوار و جمعیتی بالغ بر 230 نقر ، ، بهره برداری از شش کیلومتر شبکه فاضلاب شهر روانسر و افتتاح پایگاه بسیج شهید فروتن روستای تپه لری با هزینه ای بیش از چهار میلیارد و 158 میلیون ریال اشاره کرد.

وی اضافه کرد: در این ایام سه طرح عمران شهری شامل آسفالت و بهسازی معابر و خرید مجموعه بازی کودکان نیز به بهره برداری می رسد.

فرماندار شهرستان روانسر اظهار داشت: 18 پروژه عمران روستایی نیز در 15 روستای بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 660 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

ویسمرادی همچنین از کلنگ زنی پروژه بتن آماده در شهرک صنعتی روانسر با تولید 50 هزار تن بتن و سرمایه گذاری 21 میلیارد ریال در دهه فجر امسال خبر داد و افزود: با اجرایی شدن این طرح زمینه اشتغال 11 نفر فراهم خواهد شد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی