11. بهمن 1394 - 7:55   |   کد مطلب: 288893
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر از افتتاح بیش از 40 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در شهرستان روانسر همزمان با دهه فجر خبر داد.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر عنوان داشت: 42 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در شهرستان روانسر همزمان با دهه مبارکه فجر به بهره برداری می رسد.

 

 

 

 

 

فرماندار شهرستان با بیان اینکه برای اجرای این طرحها 28 میلیارد و 293 میلیون ریال هزینه شده افزود: این طرح ها زمینه اشتغال 25 نفر را نیز فراهم نموده اند.

 

ویسمرای تصریح نمود: اجرای 16 طرح سیستم آبیاری تحت فشار در سطح 80 هکتار از اراضی شهرستان با پنج میلیارد و 565 میلیون ریال اعتبار و اشتغالزایی 21 نفر و بهره برداری از طرح پرواربندی بره 200 راسی روستای مسکین آباد با دو میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار و اشتغالزایی 4 نفر طرحهای قابل افتتاح این شهرستان در بخش کشاورزی است.

فرماندار روانسر در ادامه از افتتاح گازرسانی به دو روستای قوری قلعه و قلعه گاه بخش شاهو با بهره مندی 277 خانوار و بیش از یک هزار و 200 نفر جمعیت با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و 840 میلیون ریال اعتبار خبر داد.

ویسمرادی همچنین به بهره برداری از طرح آبرسانی به مجتمع کانی پاشا و ده سرخ با بهره مندی 47 خانوار و جمعیتی بالغ بر 230 نقر ، ، بهره برداری از شش کیلومتر شبکه فاضلاب شهر روانسر و افتتاح پایگاه بسیج شهید فروتن روستای تپه لری با هزینه ای بیش از چهار میلیارد و 158 میلیون ریال اشاره کرد.

وی اضافه کرد: در این ایام سه طرح عمران شهری شامل آسفالت و بهسازی معابر و خرید مجموعه بازی کودکان نیز به بهره برداری می رسد.

فرماندار شهرستان روانسر اظهار داشت: 18 پروژه عمران روستایی نیز در 15 روستای بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 660 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

ویسمرادی همچنین از کلنگ زنی پروژه بتن آماده در شهرک صنعتی روانسر با تولید 50 هزار تن بتن و سرمایه گذاری 21 میلیارد ریال در دهه فجر امسال خبر داد و افزود: با اجرایی شدن این طرح زمینه اشتغال 11 نفر فراهم خواهد شد.