آخرین اخبار

12. بهمن 1394 - 14:55   |   کد مطلب: 288942
سراب روانسر: به مناسبت گرامی داشت سالروز ورود تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی ایران ، همزمان با مدارس سراسر کشور "زنگ انقلاب "در مدارس شهرستان روانسر نواخته شد.

به گزارش سراب روانسر، به مناسبت یوم الله 12بهمن سالروز ورود امام خمینی (ره) به خاک میهن اسلامی ایران ، فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان روانسر با برگزاری جشن « گلبانگ انقلاب » آغاز برنامه های سی وهفتمین بهار انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشتند.

 

 

 

 

 

 

در آئینی که بصورت نمادین با حضور مسئولان ، اولیاء و مربیان در هنرستان فنی وحرفه ای پسرانه امام خمینی (ره) شهر روانسر برگزار شد با نواختن «زنگ انقلاب » برنامه های ستاد دهه فجر سال 94 در شهرستان روانسر آغاز شد .

 

امان اله فرجی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان روانسر در این مراسم ضمن تبریک سالگرد ورود امام رمز پیروزی انقلاب اسلامی را در 4 عامل خلاصه کرد.

 

وی عنوان نمود: در اولین وحله، وجود رهبری مدبر و شجاع با داشتن ایمان راسخ دوم، قلب مطمئن وحدت و همراهی ملت قهرمان ایران سوم، ایمان و اخلاص راسخ و در نهایت همراهی نسل جوان عامل های پیروزی انقلاب اسلامی بوده اند.

 

وی در ادامه بار دیگر ضمن تبریک این دهه مبارک پیام انقلاب اسلامی را همان استقلال آزادی جمهوری اسلامی دانست.

 

در ادامه ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر با بیان اینکه ملت ایران در مقابل استکبار جهانی به پا خواست، عنوان نمود: استکبار ستیزی یک از اهداف و استراتژی ملت ایران اسلامی بود که در با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی شکل گرفت.

 

فرماندار شهرستان روانسر اضافه نمود: آنچه ما  را نگاه داشته است، همین شعار می باشد و رمز ماندگاری ایران اسلامی، بعد از این همه چالش ،تحریم و فشار داخلی همین شعار است.

 

حسین ویسمرادی افزود: مردم نقش اساسی را در پیروزی انقلاب اسلامی داشته اند و امروز نظام جمهوری اسلامی نظامی مردمی است و به برکت این انقلاب امروز دستاوردهای عظیمی نصیب ملت ایران شده است که باید این دستاوردها و افتخارات برای نسل جوان بازگو شود.

 

فرماندار روانسر با بیان اینکه عزت، استقلال، شهامت و اقتدار از دستاوردهای نظام اسلامی است تصریح کرد: بیان ثمرات انقلاب و دستاوردهای آن و انتقال این مفاهیم به نسل آینده می تواند نقش مهمی در افزایش بصیرت و آگاهی جوانان در مواجهه با دسیسه های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایفا کند.

 

همچنین مراسم مشابهی در دبستان 17 شهریور شهر شاهو و دبستان شهدای هفتم تیر روستای حسن آباد با حضور مسئولان و اولیاء و مربیان و اعضای کارگروه روستایی ستاد دهه فجر برگزار شد.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی