آخرین اخبار

21. ارديبهشت 1395 - 13:13   |   کد مطلب: 290248
سراب روانسر : فرمانده سپاه ناحیه روانسر به مناسبت روز پاسدار گفت: روز پاسدار به واسطه پاسداري امام حسين(ع) از اسلام به اين نام معرفي شده است و این برای پاسداران بسیار مایه افتخار و غرور می باشد.

به گزارش سراب روانسر،سرهنگ اله دانه فرمانده ناحيه مقاومت سپاه روانسر در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر، ضمن تبريک زاد روز ميلاد با سعادت امام حسين(ع) عنوان نمود: براي پاسدارن بسيار افتخار آميز است که تقويم ملي جمهوري اسلامي ايران روز ميلاد بزرگ مرد عالم و برترين مجاهد و پاسدار اسلام حضرت ابا عبدالله الحسين(ع) را به عنوان روز پاسدار ثبت نموده است.
 

 

فرمانده ناحيه مقاومت سپاه روانسر افزود: هرجا نام پاسدار به ميان مي آيد ناخود واژه هایی همچون گذشت، فداکاري، ايثار، شهادت طلبي و مقاومت به ذهن خطور می کند چرا که همگی اینها از خصائص يک پاسدار است.

 

اله دانه تصریح داشت: در مقابل تمامی این واژه ها و از همگی آنها ازشمند تر آن می باشد که هرگاه واژه پاسدار شنيده مي شود نام مبارک بزرگ پاسدار اسلام امام حسين(ع) در اذهان متبلور مي گردد و چه تقارن زيبا و چه نامگذاري فرخنده اي و اين گونه است که پاسداران ما به پاسدار بودنشان نه تنها افتخار مي کنند بلکه آن را ارزشي واقعي در جامعه کنوني قلمداد مي نمايند.

 

اله دانه ضمن اشاره به نقل قولی از نبی مکرم اسلام (ص) که می فرمایند: «حسین منی و انا منی حسین» یادآور شد: امام حسین (ع) با رشادت، دلیری، ایستادگی و شهادتش مسير تاريخ را هموار کرده و خون پاکش اسلام را آبياري نمود و اسلام را به مسیر اصلی خود بازگرداند پس بدون اغراق بایستی گفت که: پاسداری با تمام اين ويژگي ها يک واژه افتخار آميز در دنياي کنوني محسوب مي گردد.

 
 فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر در پایان افزود: با امید به همت پاسدارانِ این مرز و بوم این فرزندان بی ادعا دنياي سياه استکبار و صهيونيسم جهاني روي خوش آرامش برخود نخواهند ديد و خواب تاراج و استثمار و استعمار در ايران سربلند اسلامي را به گور خواهند برد.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی