آخرین اخبار

26. ارديبهشت 1395 - 16:10   |   کد مطلب: 290298
سراب روانسر: دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر فرقه ضاله بهائیت را دست پروده استکبار با اهداف تفرقه افکنی دانست و بر ضرورتِ هوشیاری مردم در برابر افکار آنها تأکید کرد.

به گزارش سراب روانسر، ملایحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در گفت گو با سراب روانسر ضمن اشاره به جایگاه ادیان آسمانی و وجه تمایز آنها با فرقه ضاله بهائی عنوان داشت: بهائیت انشعابی از بابیگری و بابیگری، انشعابی از شیخیگری است.

 

 

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان افزود: فرقه ضاله بهائی دست پروده استکبار و با اهداف تفرقه افکنی بین مسلمین بوجود آمده است و همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند: پیروان فرقه گمراه بهائیت محکوم به نجاست هستند و از هرگونه معاشرت با این فرقه بایستی  اجتناب شود.

 

شهبازی ضمن ضرورت هوشیاری مردم در برابر افکار فرقه ضاله عنوان داشت: متأسفانه در اسلام با توطئه های استبکار و انگلیس و با هدف تفرقه افکنی اختلافاتی در بین اهل تشیع و اهل تسنن به وجود آمده است که هر روز فرقه ها و گروه های مختلفی را به وجود می آورند تا به پیکره ی اسلام و نظام جمهوری اسلامی صدمه وارد کنند.

 

وی گفت:کسانی که خدا و نبوت پیامبر (ص) را قبول نداشته باشند مشرک و نجس هستند و این فرقه از همین مشکرین است و بایستی از این گروه دوری گزید و تنفر داشت.

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در خصوص  معاشرت،دوستی و معامله با این افراد عنوان کرد: دوستی و معاشرت با غیر مؤمن خلاف مسیر اسلام است و همانطور که اشاره شد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می فرمایند: بر اجتناب و دوری جستن از این گروه تأکید ویژه داشته و دارند.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی