آخرین اخبار

27. ارديبهشت 1395 - 20:03   |   کد مطلب: 290307
سراب روانسر: رئیس اتاق اصناف روانسر ورود کالای بی رویه و غیر اصولی کالا را عامل از رونق افتادن تولید داخلی دانست و نسبت به ورود کالای غیر بهداشتی هشدار داد.

به گزارش سراب روانسر، پیام بهرامی رئیس اتاق اصناف شهرستان روانسر در گفت و گو با سراب روانسر ضمن اشاره به نامگذاری سال از جانب رهبر معظم انقلاب و تأکید چندین باره ی ایشان بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل عنوان داشت: وطیفه ی همه مسئولین بر حمایت از تولید داخلی می باشد.

 

 

رئیس اتاق اصناف شهرستان با اشاره به اینکه ورود کالای های بی رویه و غیر ضرور عاملی برای فلج شدن صنعت تولید داخلی می باشد عنوان داشت: متأسفانه کالاهای از کشور بنگلادش وارد کشور می شود که از جنس مواد شیمیایی و غیر بهداشتی می باشند.

 

 

وی تصریح داشت: این پوشاک از پلاستیک های بازیافتی تولید و وارد کشور می شود که در مبادی ورود 2 هزار تومان ، در محل توزیع عمده 20 هزار تومان و در مغازه ها 50 تا 60 هزار تومان به فروش می رسد.

 

 

بهرامی با اشاره به اینکه ورود اینگونه کالاها چرخ تولید داخلی را فلج می کند افزود: توجه و حمایت از اینگونه واردات بی رویه و غیر بهداشتی وضع بیکاری و اشتغال جوانان را بیش از پیش خدشه دار می کند چرا که روزانه 200 تا 300 سری بار با ماشین های 2 تا 3 تنی وارد کشور می شود که نمی تواند برای ما مفید باشد.

 

 

رئیس اتاق اصناف شهرستان روانسر در پایان ضمن گلایه از بی مهری مسئولین نسبت به وضعیت بخش شاهو و کم توجهی آنان نسبت به این بخش عنوان داشت: در حالی با ایجاد کمربندی شهر شاهو رو به نابودی می باشد که در ایام تعطیلات بیش از 500 شغل در این بخش ایجاد می شود، حال بایستی از اینگونه مناطق کم نظیر حمایت شود چرا بایستی زمینه را برای نابودی آن فراهم کنیم.

 

 

 

دیدگاه‌ها

احسنت درود بر این مسول محترم و فهمیده

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی