27. خرداد 1395 - 8:02   |   کد مطلب: 290579
فرماندار روانسر در بازدید از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان؛
بخش کشاورزی یکی از ظرفیت های مهمِ روانسر در جهت توسعه پایدار و اشتغالزایی می باشد
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر توسعه ی بخش کشاورزی در این شهرستان را یکی از زمینه های اصلی در جهت توسعه پایدار و اشتغال زایی دانست.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در بازدید سرزده از مدیریت جهاد کشاورزی روانسر که بمناسبت به مناسبت هفته جهاد کشاورزی، صورت گرفت عنوان داشت: رشد و شکوفایی تمام توانمندی های بخش کشاورزی که یکی از ظرفیت های مهم شهرستان است، توسعه پایدار و اشتغالزایی را به دنبال خواهد داشت.

 

 

فرماندار شهرستان با بیان اینکه این سازمان یکی از سازمان های اساسی و اصلی در تولید مواد غذایی است تاکید کرد: مجموعه این اداره باید برای سالم سازی محصولات کشاورزی شهرستان تلاش بیشتری صرف کنند.

 

ویسمرادی با اشاره به اینکه سالم سازی محصولات و تولیدات کشاورزی نقش اصلی در سلامت جامعه دارد اظهار داشت: تلاش های خوبی در حوزه کشاورزی شهرستان صورت گرفته و باید با هم افزایی با رسانه ها این اقدام ها منعکس شود

 

حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر با تأکید بر تقویت بخش کشاورزی شهرستان تصریح نمود: خاک حاصلخیز، منابع آبی، دانش کشاورزی و بسترهای لازم برای رونق کشاورزی در شهرستان فراهم است و باید این بخش هرچه بیشتر تقویت شود.