آخرین اخبار

20. مرداد 1395 - 12:44   |   کد مطلب: 290924
سراب روانسر: فرزین فیض الهی جوان روانسری حائز رتبه برتر در کنکور سراسری رشته تجربی، هدف خود را پزشکی و دندانپزشکی می داند که در نهایت بتواند به مردم جامعه ی خود خدمت کند.

به گزارش سراب روانسر، کنکور سراسری در طول سال همواره در تابستان به یکی از پر بحت ترین مباحث تبدیل می گردد و این امر به واسطه آینده ی است که نوجوانان موفقیت زندگی پیش روی خود را در این زمینه می بینند.

 

 
در همین راستا به سراغ فرزین فیض الهی نفر 59 کنکور سراسری گروه علوم تجربی اهل روستای قوری قلعه رفتیم، جوانی که می خواهد پزشک و یا دندان پزشک باشد تا بتواند به مردم اورامانات خدمت کند.

 

 

فیض الهی در گفت و گو با سراب روانسر، عنوان داشت: امسال برای اولین بار در کنکور شرکت کرده ام و از همان اوایل درس خواندن اهدافی را در سر داشتم که امروز خوشحال به آن چیزی که خواسته ام تا به اینجا رسیده ام.

 

 

نفر 59 کنکور تجربی عنوان کرد: برای موفقیت در کنکور و یا در هر کاری بایستی هدف داشت، چرا که اگر هدف داشته باشیم می توانیم با برنامه عمل کنیم و در نهایت موفق باشیم.

 

 

وی افزود: در طول روز معمولاً 10 الی 12 ساعت درس می خواندم.

 

 

فرزین فیض الهی در پایان به دانش آموزان وکسانی که در کنکور 95 موفق نشده اند گفت: به تمامی دوستانی که در کنکور موفق نشده اند توصیه می کنم با برنامه پیش بروند و برای خود یک هدف تعیین کنند تا به یاری خداوند بتوانند موفق باشند.

 

 

به گزارش سراب روانسر، فرزین فیض الهی متولد آبان ماه سال 1378 در روستای قوری قلعه از توابع شهرستان روانسر می باشد که دوران تحصل خود را در شهرستان های روانسر، پاوه و در نهایت جوانرود با معدل دیپلم 19/8 سپری کرده است.

 

 

دیدگاه‌ها

با درود و احترام ولی فرزین اهل جوانروده اینو خودشم گفته.2سال با هم تو یه کلاس بودیم.

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی