آخرین اخبار

12. شهريور 1395 - 16:06   |   کد مطلب: 291074
سراب روانسر: امام جمعه موقت شهرستان روانسر زکات را یک مسائل واجب دینی دانست و خواستار توجه بیش از پیش مردم و کشاورزان به این مهم شد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی امام جمعه موقت شهرستان روانسر در نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته که با حضور مردم نمازگزار روانسر در مسجد جامع شهرستان برگزار شد زکات را یک واجب دینی دانست.

 

 

 

 

امام جمعه موقت شهرستان روانسر با اشاره به آیه ی شریفه ی "  وَأَقِيمُواْ الصَّلاَةَ وَآتُواْ الزَّكَاةَ وَمَا تُقَدِّمُواْ لأَنفُسِكُم مِّنْ خَيْرٍ تَجِدُوهُ عِندَ اللّهِ إِنَّ اللّهَ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ " عنوان کرد: کشاورزان باید اهتمام خاصی به پرداخت زکات داشته باشند و نسبت به دستگیری از نیازمندان پیش قدم باشند.

 

وی در ادامه از کشاورزان خواستار شد نسبت به آتش سوزی پس چرای مزارع خودداری کنند.

 

ماموستا شهبازی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: انسان با ایمان، عمل صالح و تقوا می تواند قله های کمال و سعادت را فتح کند چرا که ایمان به خدا موجب آرامش ذاتی می شود.

 

امام جمعه موقت روانسر در پایان ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی اشاره ی داشت به حوادث سال گذشته در حج و بی تدبیری دولت آل سعود، که باعث شهادت زائران شد و یاد شهدای منا را گرامیداشت.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی