10. آبان 1397 - 7:34   |   کد مطلب: 291449
سراب روانسر: دبیر شواری روحانیت شهرستان روانسر از 13 آبان بعنوان فرصتی برای تجدید بیعت دوباره با آرمانهای انقلاب یاد کرد و این روز را روز استکبار ستیزی دانست.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی دبیر شواری روحانیت شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر گفت: روز 13 آبان از اهمیت ویژه ای در نظام اسلامی ما برخوردار است و به نحوی که ما این روز را روز ملی مبارزه با استکبار جهانی می دانیم.

 

 

 

دبیر شواری روحانیت شهرستان روانسر ضمن اشاره به آیه ی شریفه ی "اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم" عنوان کرد: حرکت مردم در روز 13 آبان باعث شد استکبار و استکبار ستیز از کشور فراری شود.

 

وی افزود: امروزه بایستی بیش از هر زمان دیگری هوشیار بود چرا که دشمن و دشمنان اسلام و ایران اسلامی بدنیال ایجاد تفرقه و بر هم زدن آئین ها و سنت های اسلامی-انقلابی ما هستند و این راه درایت جوانان این مرز و بوم را می طلبد که آگاهانه عمل کنند.

 

ماموستا شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در پایان حضور در مراسماتی همچون 13 آبان و امثالهم را وظیفه دانست و از عموم مردم خصوصاً جوانان، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب و ماومستائیان دینی دعوت بعمل آورد تا بار دیگر با حضور در راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور مشتی محکم بر دهان یاوه گویان بزنند و با آرمانهای انقلاب تجدید پیمانی دوباره نمایند.