آخرین اخبار

10. آبان 1397 - 7:34   |   کد مطلب: 291449
سراب روانسر: دبیر شواری روحانیت شهرستان روانسر از 13 آبان بعنوان فرصتی برای تجدید بیعت دوباره با آرمانهای انقلاب یاد کرد و این روز را روز استکبار ستیزی دانست.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی دبیر شواری روحانیت شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر گفت: روز 13 آبان از اهمیت ویژه ای در نظام اسلامی ما برخوردار است و به نحوی که ما این روز را روز ملی مبارزه با استکبار جهانی می دانیم.

 

 

 

دبیر شواری روحانیت شهرستان روانسر ضمن اشاره به آیه ی شریفه ی "اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم" عنوان کرد: حرکت مردم در روز 13 آبان باعث شد استکبار و استکبار ستیز از کشور فراری شود.

 

وی افزود: امروزه بایستی بیش از هر زمان دیگری هوشیار بود چرا که دشمن و دشمنان اسلام و ایران اسلامی بدنیال ایجاد تفرقه و بر هم زدن آئین ها و سنت های اسلامی-انقلابی ما هستند و این راه درایت جوانان این مرز و بوم را می طلبد که آگاهانه عمل کنند.

 

ماموستا شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در پایان حضور در مراسماتی همچون 13 آبان و امثالهم را وظیفه دانست و از عموم مردم خصوصاً جوانان، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب و ماومستائیان دینی دعوت بعمل آورد تا بار دیگر با حضور در راهپیمایی روز 13 آبان در سراسر کشور مشتی محکم بر دهان یاوه گویان بزنند و با آرمانهای انقلاب تجدید پیمانی دوباره نمایند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی