13. آبان 1395 - 10:56   |   کد مطلب: 291456
سراب روانسر: مراسم 13 آبان در شهرستان روانسر با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولین و با سخنرانی رئیس ادراه تبلیغات اسلامی روانسر، برگزار شد.

به گزارش سراب روانسر، صبح امروز و همزمان با سراسر کشور مراسم 13 در شهرستان روانسر برگزار شد، سخنران اصلی این مراسم حجت اسلام والمسلمین رهبر محمدی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان روانسر بود.

 

 

 

 

حجت اسلام والمسلمین رهبر محمدی در ابتدا ضمن تشکر از حضور حماسی، وحدت آفرین و دشمن شکن مردم شهرستان روانسر در مراسم راهپیمایی 13 آبان عنوان کرد: حضور شما مردم به مانند سایر مردمِ همیشه ی در صحنه ی ایران اسلامی شایسته ی تقدیر است و امیدواریم خداوند این نظام و این مردم را مورد عنایت ویژه ی خود قرار دهد.

 

 

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان روانسر عنوان کرد: روز 13 آبان در تقویم ملی به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده و یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که بازگو کننده ی تاریخِ تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، روز دانش‌آموز (13 آبان 1357) و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 می باشد.

 

 

وی افزود: در طول سی و هفت سالی که از عمر با عزتِ نظام جمهوری اسلامی می گذرد کشورهای مختلفی در صدد دست اندازی در این نظام بوده اند که در رأس آن آمریکا می باشد که صدها استراتژی مختلف را برای رخنه و نفوذ در نظام ما بکار برد و این در حالی است که در زمان جنگ با شوروی سه استراتژی را به کار بردند.

 

 

سخنران مراسم 13 در شهرستان روانسر ضمن اشاره به برخی از رويكرد هاي استراتژيك آمريكا و کشورهای اروپایی هم پیمانش در خاورميانه عنوان کرد: استراتژی چماق و هویچ، استراتژی پليس خوب، پليس بد و دهها استراتژی دیگر که یکی از آنها روی آوردن به ساخت فیلم هایی همچون " 300 " و فیلم های " هالیبود " می باشد که در این زمینه به قسمتی از آنچه که می خواسته اند، رسیدند.

 

 

رهبر محمدی در ادامه اشاره ی داشت به اتفاقات رخ داده در کشورهای همچون یمن، سوریه عراق و حمله نظامی به این کشورها و عنوان کرد: سیاست خصمانه ی دولت آمریکا عیله کشورهای جهان اسلام تمامی ندارد و آنها استراتژی " کشتن مسلمان به دست مسلمان " را هم در دست گرفته اند.

 

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسر و سخنران مراسم 13 آبان در این شهرستان در پایان سیاست کلی تقابل در مقابل آمریکا را دستورات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دانست و خطاب به مردم و مسئولین گفت: بررسی پیشینه ی آمریکا به خوبی این قضیه را روشن خواهد نمود که نبایستی به آنها در هر زمینه ی به بهانه تحریم و توافق اعتماد کرد و بایستی شعار " مرگ بر آمریکا " باقی بماند.