آخرین اخبار

14. آبان 1395 - 14:42   |   کد مطلب: 291465
سراب روانسر: امام جمعه شهرستان روانسر جامعه را نیازمند هوشیاری و بیداری اسلامی دانست و از حضور حماسی مردم در 13 آبان تشکر نمود.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه روانسر روز جمعه در خطبه های نماز جمعه این هفته ی روانسر عنوان کرد: دشمنان اسلام همواره در پی توطئه هایی برای نابودی کامل اسلام هستند و ضروری است مسلمانان با بصیرت، هماهنگی و اتحاد توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

 

 

 

خطیب جمعه شهرستان روانسر با اشاره به اینکه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسراییل غاصب و همچنین گروه های تکفیری ،  با انواع ترفندها و دسیسه ها به دنبال تفرقه و جدایی بین مسلمانان می باشد افزود: دشمنان جهان اسلام بدنبال بدنبال معرفی اسلام می باشند که خودشان ساخته اند.

 

 

وی ضمن اشاره به مراسم 13 آّبان و حضور حماسی مردم در این مراسم عنوان داشت: بایستی به مردم برای حضور انقلابی و حماسی خود در رخدادهای انقلابی تبریک گفت و تشکر نمود چرا که این گونه حضور همه جانبه ی مردم موجب دلگرمی و وحدت جامعه و ترس دشمنان می شود.

 

 

خطیب جمعه روانسر در پایان با بیان اینکه توسعه و پیشرفت هر کشوری در سایه امنیت امکان پذیر است از همه مردم و مسئولان خواست تا با وحدت و همبستگی این امنیت و آرامش را پاس داشته و در راه تداوم آن گام بردارند.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی