آخرین اخبار

15. آبان 1395 - 8:47   |   کد مطلب: 291469
سراب روانسر: رئیس اتاق اصناف روانسر از حضور گسترده ی مردم شهرستان خصوصأ کسبه وبازاریان که در یوم الله 13 آبان با فریاد مرگ بر آمریکا، مشت محکمی بر دهان استکبار کوبیدند، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش سراب روانسر، پیام بهرامی رئیس اتاق اصناف شهرستان روانسر از حضور گسترده ی مردم علی الخصوص کسبه و بازاریان شهرستان که در مراسم 13 آبان حضور گسترده ی داشتند تقدیر و تشکر نمود.

 

 

در این پیام آمده است:

شکر و سپاس بی‌حد، خداوند قادر متعال که بار دیگر مردم ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی بار دیگر در اوج اتفاقات گوناگون جهان با حضور همیشه در صحنه ی خود به همگان خصوصأ دشمنان اسلام و انقلاب فهماندند که این ملت تا آخر الزمان مقابل استکبار و استکبارگر مقابله خواهند نمود.

 

 

همچنین قید شده است:

بی شک روحیه انقلابی گری، استکبار ستیزی و سازش ناپذیری ملت ایران اسلامی در مراسم 13 آبان بر همگان اثبات شده است و این موضوع بیانگر این است که همچنان بر مواضع انقلابی خود علیه استکبار جهانی به تبعیت از ولایت استوارند و آمریکا را دشمن شماره یک ملت و کشور ما و بلکه دشمن بشریت و صلح و امنیت جهانی می دانند و تا استکبار و سلطه وجود دارد، راه مقاومت و ایستادگی و مبارزه با استکبار همچنان پرقوت و پرقدرت ادامه دارد.

 

 

در پایان این بیانیه آمده است:

اینک با اظهار عجز از سپاس متناسب با این نعم الهی، شکوه و عظمت وصف‌ ناپذیر این حضور الهی مردم را ارج نهاده و از اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه شهرستان روانسر خصوصأ مردم فهیم و ولایتمدار روانسر کسبه و بازاریان که با تعطیلی مغازه های خود در این راهپیمایی عظیم حضور داشتند قدردانی نموده و مزید توفیقات همگان را از ذات اقدس الهی جل و علا مسألت می‌ نماییم.

 

 

دیدگاه‌ها

سپاس درود ازان این مسئول دانا و بزرگوار

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی