آخرین اخبار

19. آبان 1395 - 9:45   |   کد مطلب: 291499
رییس مرکز فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حادثه دیروز در محور اقلید-یاسوج 20 نفر از مسافران در دم جان باختند و پنج تن دیگر در مسیر انتقال و در بیمارستان ها جان خود را از دست دادند.

به گزارش سراب روانسر، به نقل ازپایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،  جلال پوران فرد ضمن ابراز ناراحتی از این سانحه دردناک افزود: ساعت 20:30  شب گذشته این تصادف را به مرکز فوریت های پزشکی اطلاع دادند ما نیز 10 امبولانس به محل اعزام کردیم و بیشتر مصدومان را از طریق آتوبوس آمبولانس به بیمارستان انتقال دادیم.

وی با بیان اینکه 18 مصدوم را به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادیم، بیان کرد: چهار مصدوم از این حادثه نیز به استان فارس منتقل شد.

پوران فرد عنوان کرد: علت اصلی واژگونی این اتوبوس را پلیس راهنمایی و رانندگی باید تشخصی دهد اما کمک راننده اتوبوس اسکانیا علت حادثه را نقص فنی در سیستم ترمز اتوبوس را دلیل واژگونی بیان کرده است.

وی عنوان کرد: از زمان انتقال مصدوم به بیمارستان همه تیم پزشکی بیمارستان و مسئولان استان از جمله  استاندار و معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد،فرماندار بویراحمد،رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاونان دانشگاه، شهردار یاسوج و برخی دیگر از مسؤولان استانی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج حضور دارند.

رییس مرکز فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: این اتوبوس با راننده ها47 مسافر بوده است که 20 نفر در دم جان باختند 4 نفر دیگر در انتقال به یاسوج در یاسوج جان خود را از دست  دادند و یک نفر در اردکان جان باخت که 18 مصدوم در حال حاضر در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بستری هستند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی