آخرین اخبار

20. آذر 1395 - 13:52   |   کد مطلب: 291729
سراب روانسر: ماموستا سیدمحمد محمدی وجود وحدت را برای جامعه یک واجب قطعی دانست و وحدت را موهبتی از جانب خداوند دانست.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا سیدمحمد محمدی، مدیر مدرسه علوم دینی مولوی تایجوزی شهرستان روانسر و عضو شورای روحانیت شهرستان جوانرود در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن هفته ی وحدت عنوان داشت: بی شک وحدت در دنیای امروزی واجب قطعی است.

 

 

مدیر مدرسه علوم دینی مولوی تایجوزی شهرستان روانسر با اشاره به اینکه ماه ربیع الاول، ماهی سراسر نور و رحمت است عنوان کرد: در این ماه مبارک که مقارن است با میلاد سراسر نور، عدالت، رحمت، و معرفت پیامبر اسلام (ص) دنیای جهل و جهالت نابود می گردد و ظلم، ستم، بی مهری و بی معرفتی رنگ می بازد.

 

 

وی ضمن اشاره به آیه ی شریفه ی " و اعتصمو بحبل الله جمیعاً و لا تفرقوا " اظهار داشت: همانطور که خداوند می فرمایند وحدت مردم موجب می شود دشمنان نتوانند در میان جوامع اسلامی رخنه ایجاد نمایند و تمامی مسائل را خنثی می کند.

 

 

عضو شورای روحانیت شهرستان جوانرود افزود: دنیای اسلام در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و آرامش است و خداوند را شاکریم در نظام جمهوری اسلامی ایران با نامگذاری این هفته ی مبارک به نام هفته ی وحدت مردم در سایه ی امنیت و آرامشی مثال زدنی در کنار هم زندگی می کنند و این در حالی است در گوشه و کنار جهان اتفاقاتی می افتد که آرامش را از ساکنان آنها گرفته است.

 

 

ماموستا سیدمحمد محمدی در پایان با اشاره به آیه ی شریفه ی " تَعَاوَنُوا عَلَی الْبِرِّ وَالتَّقْوَی " عنوان کرد: همگی بایستی در راستای حفظ وحدت گام برداریم چرا که وحدت یک واجب قطعی است که از جانب خداوند به ما ارزانی شده است.

 

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی