آخرین اخبار

9. دى 1395 - 10:33   |   کد مطلب: 291853
ماموستا ملا عبدالله غفوری در مراسم گرامیداشت 9 دی:
فتنه، تر و خشک را باهم می سوزاند و خاص و عام را در بر می گیرد
سراب روانسر: ماموستا غفوری از فتنه ی 88 بعنوان آشوبی عظیم یاد کرد که می توانست در نبود بصیرت و بینش همه ی ابعاد جامعه را در بر بگیرد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه شهرستان روانسر در مراسم نهم دی ماه در روانسر با اشاره به اینکه مردم همراه نظام و انقلاب هستند عنوان کرد: در سال 88 فتنه ی فتنه گران داخلی و خارجی با بینش مردم خنثی شد.

 

 

 

امام جمعه شهرستان روانسر با اشاره به آیه شریفه ی " وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ " تصریح داشت: این نظام دشمنان خاص خود را دارد که با اسلام و انقلاب دشمنی دارند.

 

وی افزود: حرکتِ انقلاب در سایه ی اسلام موجب شده است امروزه ما وارث اسلام باشیم و افتخار می کنیم میراث عظیمی را از خداوند و پیامبرش به ارث برده ایم و همین میراث گران بها ما را از دشمنان مصون نگاه می دارد.

 

ماموستا عفوری عنوان کرد: مردم عاشق نظام هستند و اینکه عده ای نابخرد در سال 88 فتنه هایی را در سر می پروراندند بسیار برای ما سخت بود چرا که فتنه همه را در بر می گیرد.

 

امام جمعه شهرستان روانسر در مراسم گرامیداشت نهم دی ماه در روانسر و در پایان عنوان کرد: الحمدالله به وسیله تدبیر، حکمت، دور اندیشی رهبر و بصیرت مردم فتنه ها نقش بر آب شد و در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران در تمام جهان نام و نشان دارد و حضور مردم برای نظام قدر شناسی است.

 

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی