آخرین اخبار

13. دى 1395 - 10:19   |   کد مطلب: 291870
سراب روانسر: دبیر شورای روحانیت روانسر از مواضع و خواسته های برحقِ نماینده مردم پاوه و اورامانات اعلام حمایت کرد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر  در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر ضمن تقدیر از شهاب نادری نماینده ی مردم پاوه و اورامانات بخاطر جسارت وی در راه تحقق خواسته های برحق مردمِ حوزه استحفاظی خود از مواضع وی حمایت نمود.

 

 

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر با بیان اینکه نماینده بایستی نترس و شجاع باشد و بر سر نیازهای مردم تا تحقق آنها بجنگد عنوان کرد: مردم منطقه ی اورامانات مشکلات عدیده ی دارند که از بیکاری و نبود امکانات گرفته تا مشکلات مرز و ... همگی اصلی ترین نیاز این مردم شریف است که بایستی بسیار مورد توجه قرار بگیرد.

 

وی عنوان کرد: بی شک هیچ کوتاهی و قصوری از جانب هیچ مسئولی قابل قبول نمی باشد و ما هم به نوبه ی خود حامی نماینده مردم اورامانات تا تحقق اصلی ترین نیازهای مردم هستیم و از وی حمایت می کنم.

 

ماموستا ملا یحیی شهبازی در پایان از نماینده ی مردم اورامانات خواستار شد تا پیگیر موضوع بیمارستان شهرستان روانسر باشد و افزود: نبود بیمارستان در این شهرستان برای مردم روانسر مشکلات بسیاری را به وجود آورده است که امیدواریم در دستور کار نماینده قرار بگیرد و این موضوع را در مجلس مطرح نمایند.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی