3. بهمن 1395 - 14:41   |   کد مطلب: 291996
سراب روانسر: ماموستا ملا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر از جبهه ی مردمی نیروهای انقلاب اسلامی جهت مقابله با مشکلات موجود در استان کرمانشاه اعلام حمایت کرد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر ضمن تسلیت بمناسبت حادثه ی ساختمان پلاسکو و شهادت نیروهای خدوم آتش نشانی عنوان داشت: بی شک وجود مشکلات عمده ی اقتصادی در استان کرمانشاه بر کسی پوشیده نیست.

 

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر با بیان اینکه متأسفانه استان کرمانشاه در صدر بیکاری در کشور قرار دارد و بعضأ شنیده شده است که در استان های همجوار از کرمانشاه بعنوان مثالی برای بیکاری یاد می گردد و نمایندگان و مسئولان سایر استان های می ترسند به سرنوشتی همچون این استان گرفتار شوند بایستی ترسید، بایستی مسئولین را به عمل واداشت، اقدام کرد و چاره ای اندیشد.

 

وی افزود: آیا مسئولان امر نمی دانند وضعیت بیکاری در کرمانشاه به بالاترین حد خود رسیده است، و این در حالی است که مسئولین سایر استان ها از وضعیت این استان باخبر می باشند، با این وجود اگر نمی دانند و اگر می دانند و عمل نمی کنند بایستی چاره ای اندیشید.

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در ادامه ضمن حمایت تمام قد از بیانیه ی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کرمانشاه عنوان داشت: مشکلات اقتصادی تنها اقتصاد را در بر نمی گیرد، بیکاری و کم رونقی اقتصاد آسیب های اجتماعی بسیاری را در پی دارد که در بسیاری دیگر از زمینه های زندگی و وضعیت مردم و جوانان این استان مرزی و انقلابی را تهدید می کند مردمانی که همیشه و در همه حال حامی آرمانهای والای امام راحل، انقلاب و رهبری (مدظله العالی) بوده و هستند و امیدواریم مسئولین ارشد و نمایندگان استان کرمانشاه فکری به حال اقتصاد و آمار بالای بیکاری در این استان نمایند.

 

به گزارش سراب روانسر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه روز گذشته با صدور بیانیه ی خواستار رفع مشکلات اقتصادی موجود در سطح استان کرمانشاه شده.

 

برای مشاهده متن کامل این بیانیه اینجا کلیک نمایید.