آخرین اخبار

3. بهمن 1395 - 14:41   |   کد مطلب: 291996
سراب روانسر: ماموستا ملا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر از جبهه ی مردمی نیروهای انقلاب اسلامی جهت مقابله با مشکلات موجود در استان کرمانشاه اعلام حمایت کرد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر ضمن تسلیت بمناسبت حادثه ی ساختمان پلاسکو و شهادت نیروهای خدوم آتش نشانی عنوان داشت: بی شک وجود مشکلات عمده ی اقتصادی در استان کرمانشاه بر کسی پوشیده نیست.

 

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر با بیان اینکه متأسفانه استان کرمانشاه در صدر بیکاری در کشور قرار دارد و بعضأ شنیده شده است که در استان های همجوار از کرمانشاه بعنوان مثالی برای بیکاری یاد می گردد و نمایندگان و مسئولان سایر استان های می ترسند به سرنوشتی همچون این استان گرفتار شوند بایستی ترسید، بایستی مسئولین را به عمل واداشت، اقدام کرد و چاره ای اندیشد.

 

وی افزود: آیا مسئولان امر نمی دانند وضعیت بیکاری در کرمانشاه به بالاترین حد خود رسیده است، و این در حالی است که مسئولین سایر استان ها از وضعیت این استان باخبر می باشند، با این وجود اگر نمی دانند و اگر می دانند و عمل نمی کنند بایستی چاره ای اندیشید.

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در ادامه ضمن حمایت تمام قد از بیانیه ی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کرمانشاه عنوان داشت: مشکلات اقتصادی تنها اقتصاد را در بر نمی گیرد، بیکاری و کم رونقی اقتصاد آسیب های اجتماعی بسیاری را در پی دارد که در بسیاری دیگر از زمینه های زندگی و وضعیت مردم و جوانان این استان مرزی و انقلابی را تهدید می کند مردمانی که همیشه و در همه حال حامی آرمانهای والای امام راحل، انقلاب و رهبری (مدظله العالی) بوده و هستند و امیدواریم مسئولین ارشد و نمایندگان استان کرمانشاه فکری به حال اقتصاد و آمار بالای بیکاری در این استان نمایند.

 

به گزارش سراب روانسر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه روز گذشته با صدور بیانیه ی خواستار رفع مشکلات اقتصادی موجود در سطح استان کرمانشاه شده.

 

برای مشاهده متن کامل این بیانیه اینجا کلیک نمایید.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی