آخرین اخبار

12. بهمن 1395 - 8:56   |   کد مطلب: 292086
سراب روانسر: حسین ویسمرادی با تبریک دهه فجر، آغاز این دهه را شروعی برای استحکام پایه ها نظام دانست.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر سی و هشتمین بهار انقلاب را به تمامی ملت سرافراز ایران اسلامی بالاخص استان کرمانشاه و شهرستان روانسر تبریک گفت.

 

 

 

فرماندار روانسر با بیان اینکه با آغاز دهه فجر یک سال به عمر پر برکت نظام و جمهوری اسلامی اضافه خواهد شد و یکسال بنیاد نظام مستحکم و خدمات به مردم بیشتر می گردد افزود: بین نظام و مردم وجه مشترک است و قطعأ زحمات و خدمات نظام، موجب پایداری مردم به نظام می گردد.

 

وی افزود: حفظ نظام و پایداری از نظام یکی از دستاوردهای خدمات است و خدمات دولت و حمایت مردم نسبت به نظام، امید به آینده، تلاش و زحمت مسولین و دولت و رهنمودهای رهبری بیشتر می گردد و هرسال این جشن نسبت به سال گذشته پر بارتر و پر شورتر و با هیجان و قدرت بیشتر انجام می گیرد.

 

ویسمرادی عنوان کرد: جشن ده فجر که از جمله جشن های ملی است و خدمات دولت و تلاش مسولیت ارزیابی می شود.

 

فرماندار شهرستان روانسر در پایان از اجرا و بهره برداری از 28 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی از جمله: اجرای 11 طرح سیستم آبیاری تحت فشار در سطح 63 هکتار از اراضی شهرستان، بهره برداری از طرح مرغداری گوشتی، اجرای دو طرح هادی روستایی, بهسازی معابر روستایی، جدول گذاری و بسیاری دیگر طرح های همزمان با این دهه در شهرستان روانسر خبر داد.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی