آخرین اخبار

16. بهمن 1395 - 11:14   |   کد مطلب: 292124
سراب روانسر: بساطعلی نوری در جشن انقلاب بخش شاهو سند مجاهدت مردم را در این دانست که هیچ قدرت و هیچ دشمنی توان رسیدن به این مرز و بوم را ندارد.

به گزارش سراب روانسر، بساطعلی نوری معاون فرماندار روانسر صبح امروز در مراسم جشن انقلاب بخش شاهو ضمن تبریک دهه مبارک فجر عنوان کرد: انقلاب اسلامی پهنای عظیمی به بلندای آسمان و زمین دارد که تمامأ بیانگر مجاهدت و تلاش مردمانش است.

 

 

 

 

 

 

معاون فرماندار روانسر افزود: بی شک هیچ قدرتی و هیچ دشمنی توان دست درازی به مرز و بوم ایران اسلامی را نخواهد داشت و این موضوع سندی برای اثبات مجاهدت بی بدیل و بی نظیر مردم می باشد.

 

وی تصریح داشت: در دنیایی که سراسر آن را مادیات و مسائل مادی تشکیل داده بود مجاهدانی در سنگر شرف تاریخ را رقم زدند و امروزه شاهد هستیم با درایت رهبری کشتی عظیم انقلاب و دستاور امام (ره) در فراز و نشیب کنونی، حرفهای بسیاری در جهان برای گفتن دارد.

 

نوری افزود: امت مسلمان ما در سال 57 همه با هم انقلاب را رقم زدند و در واقع کسی خانه نشین نبود چرا که ملت فهیم به این نتیجه رسیده بودندبایستی از یوغ استکبار خارج شوند.

 

وی در ادامه اظهار داشت: امروزه ما بیخ گوش خود آمریکا آنها را تهدید می کنیم و تمامی مرزها را در نوردیده ایم و به حیاط خلوت دشمن هم پا نهاده ایم.

 

معاون فرماندار روانسر عنوان کرد: استکبار جهانی و دشمنان ایران اسلامی بدانند که ما سنگرهای کلیدی دنیا را یکی یکی کسب خواهیم کرد.

 

بساطعلی نوری معاون فرماندار روانسر در پایان افزود: اگر پایمردی ها و مجاهدت های مردم نبود انقلابی شکل نمی گرفت و اینگونه به قدرتی عظیم تبدیل نمی شد تا ما امروز شاهد جشن سی و هشت سالگی آن باشیم لیکن بایستی هوشیار بود چرا که خباثت استکبار تمام نشده، اما مانع پیشرفت و موفقیت نخواهد شد.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی